شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹
چچ
2LPZitin2LPYqiDYrtin2LHYrNmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINio2KfZitivINiv2LEg2YrZgyDZg9in2YbYp9mEINmK2YPZvtin2LHahtmHINio2LHZhtin2YXZh+KAjNix2YrYstmKINi02YjYrw==

عضو شورای اسلامی شهر مشهد:

سیاست خارجی شهرداری باید در یک کانال یکپارچه برنامه‌ریزی شود

شورای اسلامی شهر مشهد این آمادگی را دارد تا آیین‌نامه مدیریت سیاست‌های خارجی شورای اسلامی شهر را در قالب لایحه بررسی کند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سیاست خارجی شهرداری باید در یک کانال یکپارچه و مرکز واحد برنامه‌ریزی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامحسین صاحبی در سلسله نشست‌های هم‌اندیشی همدلی و همزبانی در فعالیت‌های بین‌المللی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: یکی از دغدغه‌های شورای اسلامی شهر ضابطه‌مند شدن سفرهای خارجی است به گونه‌ای که باید حوزه سیاست خارجی در شهرداری از یک کانال یکپارچه برنامه‌ریزی شود.
وی افزود: باید حوزه سیاست خارجی برای شهر مشهد دستاورد داشته باشد و اگر مدیریت سفرها در یک حوزه متمرکز شود قطعا می‌توان با برنامه‌ریزی بهتر به دستاوردهای بیشتری رسید.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه باید ظرفیت کشورهای مختلف شناسایی شود، تصریح کرد: اگر این مهم صورت بگیرد می‌توان از این ظرفیت‌ها استفاده بهینه‌تری کرد.
صاحبی ادامه داد: با تجمیع حوزه سیاست خارجی شهرداری مشهد در یک مدیریت واحد می‌توان قبل از تدارک سفرهای خارجی، با مطرح کردن در شورای اسلامی شهر و استفاده از نظرات، درخواست‌ها و نیازهای شناسایی شده شهر مشهد توسط اعضاء، از آن در مسیر کسب دستاورد استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر مشهد این آمادگی را دارد تا آیین‌نامه مدیریت سیاست‌های خارجی شورای اسلامی شهر را در قالب لایحه بررسی کند.
فرزانه نثاری
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1221733093262
Qt: 2.1215448379517