شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • کمپین گزارش دوساله مدیریت شهری
چچ
2KfYrdiv2KfYqyAxMiDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDYotiq2LTigIzZhti02KfZhtmKINiv2LEg2YXYtNmH2K8g2LfZiiDYr9mIINiz2KfZhCDar9iw2LTYqtmH

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد خبر داد:

احداث 12 ایستگاه آتش‌نشانی در مشهد طی دو سال گذشته

در این مدت شاهد افزایش 39 موردی خودروهای عملیاتی و 776 موردی تجهیزات ایستگاهی بوده‌ایم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از احداث 12 ایستگاه آتش‌نشانی در مشهد طی دو سال گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد دوم حسن جعفری بیان کرد: رشد کمی و کیفی شهرنشینی و ایجاد تأسیسات صنفی، خدماتی، آموزشی، افزایش اماکن مسکونی و... منجر به افزایش آمار وقوع حوادث، حریق و تلفات جانی و مالی در جامعه شده است.
وی افزود: آتش‌سوزی پدیده فراگیری است که در هر زمان و مکانی اعمال وقوع دارد و موجب به بار آوردن خسارت‌های سنگینی می‌شود از این رو نقش مراکز و پایگاه‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را که در زمینه حفظ جان و مال افراد در مقابل آتش و حوادث وظیفه مهمی ایفا می‌کند، حساس‌تر و گسترده‌تر می‌کند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد در راستای اجرای بند 14 قانون 55 شهرداری‌ها در سال 77 آغاز به فعالیت کرده و در دوره فعلی مدیریت شهری رشد مناسبی را پیموده است.
آتشپاد دوم جعفری در خصوص احداث ایستگاه‌های آتش‌نشانی در مشهد بیان کرد: از زمان آغاز دوره جدید مدیریت شهری که بیشتر از دو سال می‌گذرد تاکنون 12 ایستگاه آتش‌نشانی احداث شده که رشد 25 درصدی را نشان می‌دهد.
وی اضافه کرد: در حال حاضر شهر مشهد 45 ایستگاه آتش‌نشانی دارد و برای سال جاری نیز 3 ایستگاه آتش‌نشانی در دست احداث است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: این ایستگاه‌ها شامل ذکریا با 70 درصد پیشرفت فیزیکی، خلج با 86 درصد پیشرفت و قرقی با 98 درصد پیشرفت فیزیکی هستند.
آتشپاد دوم جعفری خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت شاهد افزایش 39 موردی خودروهای عملیاتی و 776 موردی تجهیزات ایستگاهی بوده‌ایم.
فرزانه نثاری
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2233912150065
Qt: 2.2234861850739