سه شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2KrZiNis2Ycg2KjZhyDYqNmH2LPYp9iy2Yog2b7Zitin2K/Zh+KAjNix2YjZh9in2Yog2YXZhti32YLZhyAxMSDZhdi02YfYrw==

در تماس شهروندان با مرکز 137 درخواست شد؛

توجه به بهسازی پیاده‌روهای منطقه 11 مشهد

توجه به فضاسازی خیابان دانش‌آموز تا دانشجو یکی از مواردی بود که چند تن از شهروندان طی تماس با مرکز 137 بیان کردند و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به آن شدند که فرقانی در پاسخ به آنها گفت: فضاسازی دانش‌آموز تا دانشجو تا دو ماه آینده صورت خواهد گرفت.

چند شهروند ساکن منطقه 11 در تماس با مرکز 137 خواستار بهسازی پیاده‌روهای این منطقه شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در ادامه حضور شهرداران مناطق شهری در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، حجت فرقانی، شهردار منطقه 11 با حضور در این مرکز پاسخگوی سوالات و درخواست‌های شهروندان پاسخ گفت.
نبود خط عبور عابر پیاده در خیابان دانش‌آموز درخواست تعداد زیادی از شهروندان بود که طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را با شهردار منطقه در میان گذاشتند که این مدیر شهری در پاسخ به آنها قول بررسی موضوع را داد.
انباشته شدن خاک و نخاله های ساختمانی در خیابان آموزگار به ویژه آموزگار 27 یکی دیگر از مواردی بود که چند تن از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را مطرح کردند و خواستار بررسی هر چه سریعتر موضوع شدند که فرقانی در پاسخ به این شهروندان بیان کرد: بازدید از محل انجام خواهد شد.
گلایه از اختلاف سطح پیاده‌رو در خیابان سید رضی در تماس شهروند دیگری با مرکز 137 عنوان شد که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروندان قول بررسی موضوع را داد.
باقی ماندن خاک و شن ریزه بعد از اتمام کار و عدم شست‌وشوی خیابان توسط مأموران شهرداری مواردی بود که یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 عنوان کرد که فرقانی در پاسخ به این شهروند گفت: تذکرات لازم جهت برطرف شدن هر چه سریعتر این مسئله انجام می‌شود.
حضور معتادان در بوستان‌ها یکی دیگر از موارد مطرح شده توسط شهروندان بود که طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 مطرح کردند و شهردار منطقه در پاسخ به این شهروندان قول بررسی هر چه سریعتر موضوع را داد.
چند تن از شهروندان طی تماس با این مرکز از عدم رسیدگی به کال موجود در خیابان آزادی شکایت داشتند که شهردار منطقه 11 درپاسخ به این شهروندان قول بازدید از محل جهت جمع‌آوری زباله‌های موجود و نرده‌گذاری کال را داد.
پیاده‌روسازی بولوار دانش‌آموز از دیگر مواردی بود که چند تن از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را بیان کردند و افزودند: ابتدای خیابان دانش‌آموز دارای تعداد زیادی پله و پیاده‌روهای نامناسب است و باعث بروز مشکلات فراوان برای شهروندان شده است و تاکنون هیچ اقدامی جهت بهبود وضعیت صورت نگرفته که فرقانی در پاسخ به این شهروندان گفت: بهسازی مکان در اسرع وقت صورت خواهد پذیرفت.
یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از وجود سرعتگیرهای نامناسب در خیابان دانشجو گلایه داشت که این مدیر شهری قول بررسی موضوع را داد .
رفت و روب معابر منطقه به ویژه خیابان امامت از دیگر موارد مطرح شده از سوی شهروندان بود که این مدیر شهری در پاسخ به آنها قول بررسی موضوع را داد.
توجه به فضاسازی خیابان دانش‌آموز تا دانشجو یکی از مواردی بود که چند تن از شهروندان طی تماس با مرکز 137 بیان کردند و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به آن شدند که فرقانی در پاسخ به آنها گفت: فضاسازی دانش‌آموز تا دانشجو تا دو ماه آینده صورت خواهد گرفت.
یکی از شهروندان طی تماس با مرکز 137 از عدم جدول‌گذاری خیابان جلال آل احمد به ویژه جلال آل احمد 70 گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند بیان کرد: جدول‌گذاری خیابان‌ها بر اساس اولویت‌بندی‌ها و تخصیص بودجه صورت خواهد گرفت.
وجود چاه در خیابان امامت 10 و عدم لایروبی آن که عامل ایجاد بوی نامطبوع در محل شده است یکی دیگر از موارد مورد انتقاد شهروندان بود که طی تماس با مرکز 137 آن را بیان کردند که فرقانی در پاسخ به این شهروندان قول بازدید از محل را داد.
چند تن از شهروندان در گفت و گو با شهردار منطقه 11 از سنگ فرش نامناسب بوستان گلها گلایه داشتند و بیان کردند: سنگ فرش نامناسب این بوستان مانع پیاده‌روی شهروندان شده است و بیشتر تمایل دارند که این قسمت از مسیر خود را از خیابان بگذرانند که فرقانی در پاسخ به این شهروندان گفت: در زمان احداث سنگ فرش بوستان گلها استانداردسازی صورت نگرفته و همین موضوع باعث بروز مشکلات فراوان جهت شهروندان شده است.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1685333251953
Qt: 2.1201014518738