چهارشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴
چچ
2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2KjYp9mE2KfYqtix2YrZhiDZhti02KfZhiDZhdin2YTZiiDZg9mE2KfZhiDYtNmH2LHZh9in2Yog2YPYtNmI2LEg2LHYpyDYr9in2LHYrw==

معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس در تکریم و معارفه مدیر مالی:

شهرداری مشهد بالاترین نشان مالی کلان شهرهای کشور را دارد

کار مدیر مالی در درجه اول پول دادن نیست بلکه نظم بخشیدن به امور مالی است و هنر مدیریت کردن مهم‌تر است.

معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس گفت: شهرداری مشهد بالاترین نشان مالی در بین کلانشهرهای کشور را دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد آذری در جلسه تکریم و معارفه مدیر مالی شهرداری مشهد اظهار داشت: این نوع تغییر و تحول برای افراد و سازمان می‌تواند تجربه خوبی به همراه داشته باشد.
وی افزود: در گذشته همیشه جلوی درب اتاق مدیریت امور مالی شهرداری پر از پیمانکاران طلبکار بود اما در چند سال گذشته به خوبی این موضوع مدیریت شده است.
معاون اداری و مالی شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان کرد: کار مدیر مالی در درجه اول پول دادن نیست بلکه نظم بخشیدن به امور مالی است و هنر مدیریت کردن مهم‌تر است.
آذری ادامه داد: این نظم و انظباطی که در سیستم مالی شهرداری مشهد حاکم است نشان‌دهنده کار خوبی است که انجام شده اگر چه شاید برخی مشکلات کوچک هم شاید وجود داشته باشد.
وی تصریح کرد: زمانی کتابچه حسابرسی مالی شهرداری پر از بندهای مختلف بود اما در حال حاضر به یک بند رسیده است و ما توانسته‌ایم بالاترین نشان مالی را در بین کلانشهرهای کشور دریافت کنیم.
آذری با بیان این مطلب که هنر خود را نیاوردن نیرو و مدیر از بیرون مجموعه به شهرداری می‌دانم، عنوان کرد: به همین خاطر مدیر جدید امور مالی هم از بدنه شهرداری انتخاب شد.
وی در پایان دقت، سرعت، صحت، سلامت، شفافیت، مهارت، رضایت، امانت و جسارت را برخی از خصوصیات یک مدیر مالی خوب عنوان کرد و تاکید کرد: تامین اعتبار و تطبیق پرداخت‌ها با قوانین از مهمترین وظایف مدیریت امور مالی است تا جلوی بسیاری از موازی کاری‌ها و دوباره کاری ها گرفته شود.
وی به مدیران خود نیز توصیه کرد به جای اضافه کردن نیرو به مجموعه به دنبال جانشین پروری برای خود باشند.
گفتنی است در این مراسم از زحمات عبدالامیر بخشی زاده مدیر سابق امور مالی شهرداری تقدیر و حسین نریمان علیزاده به عنوان مدیر این بخش معرفی شد.
احمد پورمنفردی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4901472727458
Qt: 2.7467255592346