چهارشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳
چچ
2YPZiNiq2KfZh9mKINiv2LEg2KfZhdmI2LEg2YXYp9mE2Yog2YrZgyDYs9in2LLZhdin2YYg2YfZhdmHINmF2KzZhdmI2LnZhyDYsdinINiv2obYp9ixINmF2LTZg9mEINmF2YrigIzZg9mG2K8=

مدیر سابق امور مالی شهرداری مشهد مقدس:

کوتاهی در امور مالی یک سازمان همه مجموعه را دچار مشکل می‌کند

کارها و مسوولیت‌های ما مانند دوی چهار در صد متر امدادی است یعنی یک کار تیمی بوده و همه هدف واحدی را دنبال می‌کنیم.

مدیر مالی سابق شهرداری مشهد مقدس گفت: کوتاهی در امور مالی یک سازمان همه آن مجموعه را دچار و درگیر مشکل می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، عبدالامیر بخشی‌زاده در جلسه تکریم و معارفه مدیر امور مالی شهرداری اظهار داشت: طی 10 سال گذشته در حوزه مدیریت مالی دوستانم زحمات زیادی کشیده‌اند و اگر تحولاتی رخ داده نتیجه زحمات همه دوستان بوده است.
وی افزود: کارها و مسوولیت‌های ما مانند دوی چهار در صد متر امدادی است یعنی یک کار تیمی بوده و همه هدف واحدی را دنبال می‌کنیم.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: اگر ما اینجا هستیم حاصل زحمات همه همکاران در دوره‌های مختلف مدیریت شهری است.
بخشی‌زاده تاکید کرد: مجموعه مالی جزء استثناعاتی است که کوتاهی در آن همه مجموعه را درگیر می‌کند و همانطور که این مجموعه را قلب سازمان می‌دانند بیماری آن مشکل برای تمام اندام های بدن را در پی خواهد داشت.
وی بیان داشت: کوچکترین تخلف مالی همیشه حساسیت برانگیز است. باید به گونه‌ای کار کنیم که در پایان کار راضی باشیم و همه از ما به خوبی یاد کنند.
گفتنی است در این مراسم از زحمات عبدالامیر بخشی زاده مدیر سابق امور مالی شهرداری تقدیر و حسین نریمان علیزاده به عنوان مدیر این بخش معرفی شد.
احمد پورمنفردی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5930554072062
Qt: 1.3336687088013