دوشنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰
چچ
2LLZhdmK2YbZh+KAjNiz2KfYstmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINio2LHYp9mKINmF2LTYp9ix2YPYqiDZhdix2K/ZhSDYr9ixINm+2LHZiNqY2YfigIzZh9in2Yog2LTZh9ix2Yog2Ygg2KfYs9iq2YHYp9iv2Ycg2KfYsiDYs9ix2YXYp9mK2YfigIzZh9in2Yog2K7Ysdiv

معاون اقتصادی شهرداری مشهد عنوان کرد:

زمینه‌سازی شهرداری برای مشارکت مردم در پروژه‌های شهری و استفاده از سرمایه‌های خرد

مردم در موضوع خرید اوراق مشارکت می‌توانند حتی با پرداخت 100 هزار تومان در یک پروژه بزرگ ملی مانند قطار شهری سهیم شده و از اجر معنوی خدمت به زائران امام رضا(ع) در کنار سود مادی بهره مند شوند.

معاون اقتصادی شهرداری مشهد مقدس گفت: مدیریت شهری تمام تلاش خود را برای مشارکت مردم در پروژه‌های شهری و استفاده از سرمایه‌های خرد به کار بسته است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا مزجی در برنامه زنده رادیویی "شهر ما" از صدای خراسان رضوی اظهار کرد: طی سه سال گذشته فعالیت‌های متعددی در این معاونت انجام شده که شاخص‌های مهم آن در زمینه انتشار اوراق مشارکت برای سهیم شدن مردم در پروژه‌های مهم شهری است.
وی افزود: یکی دیگر از کارهای مهم حوزه اقتصادی دعوت از سرمایه‌گذاران توانمند می‌باشد تا پروژه‌های مهم و مورد نیاز شهری را به صورت مشارکتی انجام دهیم.
معاون اقتصادی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد مقدس در پروژه‌های مشارکتی زمین و پروانه ارائه کرده و سرمایه‌گذار نیز هزینه ساخت را تامین می‌نماید.
مزجی ادامه داد: برای جذب سرمایه‌‌های خرد مردمی، راه‌اندازی صندوق‌های زمین و ساختمان برای پروژه‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته است که در این روش به جای استفاده از یک سرمایه‌گذار کلان برای اجرای پروژه، سرمایه‌های خرد مردمی از طریق فروش سهام به کار گرفته می‌شود.
وی عنوان کرد: مردم در موضوع خرید اوراق مشارکت می‌توانند حتی با پرداخت 100 هزار تومان در یک پروژه بزرگ ملی مانند قطار شهری سهیم شده و از اجر معنوی خدمت به زائران امام رضا(ع) در کنار سود مادی بهره مند شوند.
احمد پورمنفردی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.9963065783183
Qt: 3.4170081615448