جمعه, ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴
چچ
2KLZhdmI2LLYtCDZvtix2LPZhtmEINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINio2LHYp9mKINin2YLYr9in2YUg2Ygg2LnZhdmEINmH2YXar9in2YbZiiDYr9ixINis2YfYqiDYqtit2YLZgiDYp9mC2KrYtdin2K8g2YXZgtin2YjZhdiq2Yo=

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

آموزش پرسنل شهرداری مشهد برای اقدام و عمل همگانی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی

برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کوتاه مدت و طی سال جاری، لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر ارائه و مصوبات این شورا برای اجرا ابلاغ شده و در حال اجراست.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد مقدس گفت: در نظر داریم تا همه پرسنل شهرداری را برای اقدام و عمل همگانی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی آموزش دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، موسی شربتدار در نخستین جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی که در سالن شهدای شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: راه‌اندازی قرارگاه اقتصاد مقاومتی در شهرداری مشهد نشان از همت و عزم جدی این مجموعه برای لبیک گفتن به دستورات مقام معظم رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
وی افزود: در تدوین بودجه سال 95 شهرداری مشهد با تاکیدات شهردار و شورای اسلامی شهر، اقتصاد مقاومتی مدنظر قرار گرفت اما این مهم با ابلاغ دستورات مقام معظم رهبری قوت یافت.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد تصریح کرد: اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در سه بخش برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه‌ریزی و تدوین شده است.
وی در مورد برنامه‌های کوتاه مدت شهرداری در این حوزه گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کوتاه مدت و طی سال جاری، لایحه‌ای به شورای اسلامی شهر ارائه و مصوبات این شورا برای اجرا ابلاغ شده و در حال اجراست.
شربتدار خاطرنشان کرد: برنامه میان مدت هم در حال اجرا می‌باشد و برنامه بلندمدت نیز با همکاری دانشگاه امام صادق(ع) تدوین شده که نتایج آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی از شهردار مشهد خواست به عنوان یکی از مصوبات این جلسه، موضوع آموزش پرسنل شهرداری برای اقدام و عمل همگانی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد که این درخواست پذیرفته شد.
احمد پورمنفردی 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7052380243937
Qt: 1.58274269104