جمعه, ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۲۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2K/Ysdiu2YjYp9iz2Kog2LPYp9mD2YbYp9mGINmF2YbYt9mC2YcgMTEg2YXYtNmH2K8g2KjYsdin2Yog2KzZhdi54oCM2KLZiNix2Yog2LParyDZh9in2Yog2YjZhNqv2LHYrw==

همزمان با حضور شهردار منطقه 11 در مرکز 137 عنوان شد؛

درخواست ساکنان منطقه 11 مشهد برای جمع‌آوری سگ های ولگرد

جمع‌آوری سگ‌های ولگرد در خیابان ستاری درخواست تعدادی از شهروندان بود که فرقانی در پاسخ به این شهروندان گفت: دستورات لازم جهت جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از منطقه داده می‌شود.

چند شهروند ساکن منطقه 11 در تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد خواستار جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از این منطقه شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در ادامه حضور شهرداران مناطق شهری در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، حجت فرقانی، شهردار منطقه 11 با حضور در این مرکز پاسخگوی سوالات و درخواست‌های شهروندان بود.
شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری منطقه به جهت پیگیری در نصب سرعتگیر در وکیل‌آباد 67 اظهار امیدواری کرد: با توجه بیشتر شهرداری به منطقه و همکاری شهروندان اقدامات بهتری صورت گیرد.
عدم آبیاری درختان در بولوار آموزگار از جمله موارد مطرح شده توسط شهروندان بود که با این مدیر شهری در میان گذاشتند که فرقانی در پاسخ به این شهروندان گفت: آبیاری درختان منطقه به صورت منظم انجام می‌شود.
یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از نبود سرعتگیر در میدان آزادی گلایه داشت که این مدیر شهری قول بررسی موضوع را داد .
شهروندی طی تماس با مرکز 137 بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته شهرداری منطقه اقدام به احداث فضای سبز در حدفاصل خیابان آموزگار 84 و 86 نموده است اما متاسفانه با تمام اقدامات صورت گرفته به دلیل عدم وجود نورکافی، شهروندان قادر به استفاده از این فضا نیستند .
فرقانی در پاسخ به این شهروند اظهار کرد: مسئولیت روشنایی معابر با شرکت برق است اما شهرداری مکاتبات لازم جهت برق رسانی به این مکان را با شرکت برق انجام خواهد داد.
عدم بهسازی آسفالت و پیاده‌روهای خیابان آموزگار 63 و 65 گلایه یکی دیگر از شهروندان بود که طی تماس با مرکز 137 بیان کرد که فرقانی در پاسخ به این شهروند گفت: شهرداری تنها در مکان‌هایی هزینه می‌کند که استفاده عموم بیشتر باشد و در اولویت‌های بعدی دیگر معابر نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت.
یکی از شهروندان از وجود زمین خالی بلاتکلیفی در خیابان جلال آل احمد 72 خبر داد که به پارکینگ ماشین‌های سنگین تبدیل شده است که شهردار منطقه در پاسخ به این شهروند قول بازدید از محل را داد.
نبود خط عبور عابر پیاده در خیابان دانش‌آموز درخواست تعداد زیادی از شهروندان بود که طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را با شهردار منطقه در میان گذاشتند که این مدیر شهری در پاسخ به آنها قول بررسی موضوع را داد.
انباشته شدن خاک و نخاله‌های ساختمانی در بولوار آزادی به ویژه آزادی 48 یکی دیگر از مواردی بود که چند تن از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را مطرح کردند و خواستار بررسی هر چه سریعتر موضوع شدند.
جمع‌آوری سگ‌های ولگرد در خیابان ستاری درخواست تعدادی از شهروندان بود که فرقانی در پاسخ به این شهروندان گفت: دستورات لازم جهت جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از منطقه داده می‌شود.
در ادامه حضور شهردار منطقه 11 در مرکز 137 شهروندی از بلاتکلیفی زمین خاکی مقابل دانشگاه پیام نور مشهد گلایه کرد که فرقانی در پاسخ به این شهروند بیان کرد: طرح فضاسازی در منطقه در دست اقدام است اما متاسفانه جابه‌جا نشدن زندان، عامل عدم پیشرفت کار شده است و در صورت موافقت در این منطقه فضاسازی تفریحی و ورزشی جهت استفاده شهروندان صورت خواهد گرفت.
باقی ماندن خاک و شن ریزه بعد از اتمام کار و عدم شست‌وشوی خیابان توسط مأموران شهرداری مواردی بود که یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 عنوان کرد که فرقانی در پاسخ به این شهروند گفت: تذکرات لازم جهت برطرف شدن هر چه سریعتر این مسئله انجام می‌شود.
حضور معتادان در بوستان‌های منطقه یکی دیگر از موارد مطرح شده توسط شهروندان بود که طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 مطرح کردند و شهردار منطقه در پاسخ به این شهروندان قول بررسی هر چه سریعتر موضوع را داد

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.14080397288
Qt: 2.1208119392395