یکشنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2KrYqNiv2YrZhCDYstmF2YrZhuKAjNmH2KfZiiDYsdmH2Kcg2LTYr9mHINmF2YbYt9mC2Ycg2KvYp9mF2YYg2KjZhyDZvtin2LHZg9mK2Ybar+KAjNmH2KfZiiDYudmF2YjZhdmK

به دنبال تماس‌های مردمی با مرکز 137 عنوان شد؛

تبدیل زمین‌های رها شده منطقه ثامن به پارکینگ‌های عمومی

مکان‌هایی که شهرداری اقدام به تخریب کرده باشد، تأمین پروژکتورها به عهده شهرداری است اما تاکنون در این خیابان از طرف شهرداری هیچ گونه فعالیت و تخریبی نداشته است که نیازمند مکاتبه با شرکت برق باشد.

معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن مشهد از ایجاد پارکینگ‌های عمومی در زمین‌های رهاشده این منطقه با همکاری شرکت الیت خبر داد .
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حضور شهرداران مناطق شهری در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد که در راستای تحقق نهضت پاسخگویی مدیران شهری و پاسخگویی مستقیم و بدون واسطه به شهروندان طبق برنامه‌ریزی انجام شده از اول تا سیزدهم هر ماه به صورت مستمر انجام می‌شود، فرصتی را ایجاد کرده تا شهروندان بتوانند دغدغه‌های خود پیرامون مسایل شهری را با مدیران در میان بگذارند و پاسخ‌های لازم را نیز دریافت کنند.
در همین راستا معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن با حضور در مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد با تماس‌های ساکنان این منطقه پاسخ داد.
شهروندی ضمن قدردانی و پاک‌سازی و نظافت اطراف حرم مطهر رضوی از بلاتکلیفی زمین‌های خالی در اطراف حرم گلایه داشت که رهنما در پاسخ به این شهروند اظهار کرد: به علت تخریب‌های زیاد در این محدوده با پیگیری‌های صورت گرفته از الیت دعوت به همکاری شد که از این زمین‌ها تا طراحی برنامه اجرایی برای پارکینگ استفاده شود.
یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137از عدم وجود دوربرگردان در خیابان آیت‌الله بهجت گلایه کرد که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: سازمان ترافیک به خاطر تصادفات فراوان در محدوده اقدام به نرده‌گذاری وسط خیابان نموده است و شهروندان تنها باید از مکان‌های خط کشی شده عبور کنند .
وی تصریح کرد: این اقدامات تنها به جهت حفظ جان افراد است .
نصب سرعتگیر در خیابان چهار باغ از دیگر موارد مطرح شده توسط شهروندان بود که با این مدیر شهری در میان گذاشتند و معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن در پاسخ به این شهروندان گفت: نصب سرعتگیر از طریق اداره راهنمایی و رانندگی و با بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد و نمی‌توان تنها به درخواست شهروندان در هر نقطه‌ای از شهر سرعتگیر نصب نمود.
شهروندی طی تماس با مرکز 137 از نور کم محل عبور عابر ان پیاده در خیابان 17 شهریور گلایه داشت که رهنما در پاسخ به این شهروند اظهار کرد: مکان‌هایی که شهرداری اقدام به تخریب کرده باشد، تأمین پروژکتورها به عهده شهرداری است اما تاکنون در این خیابان از طرف شهرداری هیچ گونه فعالیت و تخریبی نداشته است که نیازمند مکاتبه با شرکت برق باشد.
در ادامه حضور معاون شهردار منطقه ثامن مشهد در مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد شهروندی درخواست برخورد قاطع شهرداری با ساخت و سازهای غیرمجاز در خیابان‌های فرعی اطراف حرم مطهر رضوی را داشت که رهنما قول پیگیری موضوع را داد.
شهروندی در گفت و گو با این مدیر شهری از تخریب‌های صورت گرفته در کوچه تقوایی به جهت قرار گرفتن منزل مسکونی خود در شیب خیابان گلایه داشت و افزود: تخریبی که شهرداری انجام داده است باعث قرار گرفتن شیب خیابان به سمت کوچه و عامل جمع شدن آب به هنگام بارندگی می‌شود که رهنما در پاسخ به این شهروند گفت: جهت جلوگیری از آبگرفتگی این کوچه باید چاه زده می‌شد که متاسفانه هنوز این اقدام صورت نگرفته است و پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6144946416219
Qt: 1.4528164863586