دوشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ۱۰۹۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • دیپلماسی شهری
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KfYrNmE2KfYs+KAjNmH2KfZiiDYqNmK2YbigIzYp9mE2YXZhNmE2Yog2YbZitin2LIg2LTZh9ixINmF2LTZh9ivIC8g2KzZiNin2YbYp9mGINmF2LPZhNmF2KfZhiDYp9mF2YbZitiqINmIINii2LHYp9mF2LQg2KfZitix2KfZhiDYp9iz2YTYp9mF2Yog2LHYpyDYqNmHINmI2LbZiNitINiv2YrYr9mG2K8=

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد عنوان کرد:

برگزاری اجلاس‌های بین‌المللی نیاز شهر مشهد / جوانان مسلمان امنیت و آرامش ایران اسلامی را به وضوح دیدند

یکی از اقدامات قابل توجه در این اجلاس بیانیه پایانی این اجلاس علیه رژیم صهیونیستی بود که این موضوع بسیار قابل تقدیر بود.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه اجلاس‌های بین‌المللی نیاز شهر مشهد برای معرفی بیشتر است، گفت: جوانان کشورهای اسلامی امنیت و آرامش ایران اسلامی را به وضوح دیدند.
فاطمه غیور رزمگاه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد ضمن اشاره به برگزاری اجلاس جوانان کشورهای اسلامی در شهر مشهد اظهار کرد: این اجلاس کار فاخری بود که توسط شهرداری مشهد انجام شد.
وی افزود: اجلاس گذشته در کشور بحرین بود و متأسفانه شرکت‌کنندگان از حجاب خوبی برخوردار نبودند اما در این اجلاس شرایط کاملاً متفاوت بود و شرکت‌کنندگان با حجاب اسلامی حضور داشتند.
غیور رزمگاه بیان کرد: برگزاری اجلاس بین‌المللی شرایط و فضای متفاوتی با اجلاس‌های ملی دارند که برگزارکنندگان این اجلاس به خوبی این اجلاس را برگزار کردند.
عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: برگزاری این‌گونه اجلاس‌ها برای آینده شهر مشهد تأثیر بسیار خوبی دارد و جوانان کشورهای اسلامی با پیشرفت و توسعه شهر مشهد آشنایی پیدا می‌کنند و از طرفی با توجه به اینکه رسانه‌های غربی علیه کشور ما سیاه‌نمایی می‌کنند آن‌ها باید با چشم خود پیشرفت و امنیت کشور را ببینند و هرکدام در کشور خود مبلغی برای جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.
وی عنوان کرد: یکی از اقدامات قابل توجه در این اجلاس بیانیه پایانی این اجلاس علیه رژیم صهیونیستی بود که این موضوع بسیار قابل تقدیر بود.
غیور رزمگاه گفت: این‌گونه اجلاس‌ها برای معرفی بیشتر شهر مشهد باید تا سال 2017، پایتخت فرهنگی جهان اسلام ادامه یابد تا همه جهان اسلام امنیت و آرامش جمهوری اسلامی ایران را به عینه ببیند.
سید زهیر موسوی

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: