چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۳
چچ
2KfZgdiy2KfZiti0IDUwINiv2LHYtdiv2Yog2YXYsdin2YPYsiDZhdis2YfYsiDYqNmHINi02KfYsdqYINmD2KfYsdiqINi02YfYsdmI2YbYr9mKINiq2Kcg2b7Yp9mK2KfZhiDYs9in2YQg2KzYp9ix2Yo=

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

افزایش 50 درصدی مراکز مجهز به شارژ کارت شهروندی تا پایان سال جاری

بیشتر این مراکز در ایستگاه‌های قطار شهری و پایانه‌های پر تردد اتوبوسرانی خواهد بود.

مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از افزایش 50 درصدی مراکز مجهز به شارژ کارت شهروندی تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجائیان در این باره عنوان کرد: در بحث توسعه خدمات هوشمند، توسعه خدمات مبتنی بر کارت و مراکز شارژ کارت شهروندی برای شهروندان مطرح است که آنان بتوانند به راحتی کارت خود را شارژ کنند.
وی ابراز کرد: هم‌اکنون تعدادی باجه شارژ کارت شهروندی و عوامل فروش شارژ در فروشگاه‌های سطح شهر وجود دارد که در برنامه‌های شهرداری، پروژه توسعه عوامل الکترونیکی شارژ کارت شهروندی بودهکه یکی از این موارد دستگاه‌های پوز بانکی است.
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ادامه داد: در این راستا شهرداری مشهد با همکاری و توافق با بانک‌ها این اقدام را انجام خواهد داد، تا شهروندان برای شارژ کارت شهروندی خود فقط مجبور نباشند که تنها به مراکز شارژ مراجعه کنند، بلکه در هر منطقه شهری و در هر ساعت شبانه‌روز بتوانند کارت خود را شارژ کنند.
رجائیان خاطر نشان کرد: در حال حاضر هزار مرکز شارژ کارت شهروندی در سطح شهر وجود دارند که ظرفیت آن به 50 درصد افزایش خواهد یافت و امیدواریم تا پایان سال جاری به تعداد 1500 مرکز برسد.
به گفته وی، بیشتر این مراکز در ایستگاه‌های قطار شهری و پایانه‌های پر تردد اتوبوسرانی خواهد بود.
زهرا غلامی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.97318267822266
Qt: 0.49820590019226