چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۸
طبقه بندی:
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2K/Ysdiu2YjYp9iz2Kog2KzYp9mG2YXYp9mK2Yog2LPYt9mEINiy2KjYp9mE2Ycg2K/YsSDYrtmK2KfYqNin2YYg2KLZitiqINin2YTZhNmHINmD2KfYtNin2YbZig==

در تماس ساکنان منطقه ثامن با مرکز 137 عنوان شد؛

درخواست جانمایی سطل زباله در خیابان آیت الله کاشانی

نصب نرده‌های وسط خیابان با سازمان ترافیک است که بعد از بررسی‌های فراوان و کارشناسانه صورت می‌پذیرد.

چند شهروند ساکن در محدوده خیابان آیت الله کاشانی خواستار نصب سطل زباله در این محله شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حضور مدیران شهری در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد که در راستای تحقق نهضت پاسخگویی مدیران شهری و پاسخگویی مستقیم و بدون واسطه به شهروندان طبق برنامه‌ریزی انجام شده از اول تا سیزدهم هر ماه به صورت مستمر انجام می‌شود، فرصتی را ایجاد کرده تا شهروندان بتوانند دغدغه‌های خود پیرامون مسایل شهری را با مدیران در میان بگذارند و پاسخ‌های لازم را نیز دریافت کنند. در همین راستا محسن کامکار، رییس اداره خدمات شهری شهرداری منظقه ثامن مشهد با حضور در این مرکز به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت.
یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از عدم نصب تابلو در معبر خیابان هاتف 7 گلایه داشت و افزود: خیابان کاشانی 15 دارای خیابان فرعی می‌باشد که از سوی دیگر به خیابان هاتف متصل می‌شود اما متاسفانه هیچ گونه تابلویی در این خیابان نصب نشده است و زمان ارائه آدرس ساکنان این منطقه با مشکل مواجه می‌شوند که این مدیر شهری قول بازدید از محل را به این شهروند داد.
نبود مخزن زباله در کاشانی 15 و انباشته شدن زباله‌ها یکی دیگر از مواردی بود که ساکنان این محله طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 با این مدیر شهری در میان گذاشته و خواستار برطرف شدن مشکل شدند که کامکار در پاسخ به این شهروندان بیان کرد: به زودی مخزن زباله در این خیابان جانمایی خواهد شد.
شهروند دیگری طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از قطع بودن آب سرد کن در خیابان خسروی گلایه داشت و تصریح کرد: آب سرد کن مقابل پمب بنزین واقع در خیابان خسروی نو مدتی است که قطع بوده و با وجود تماس‌های مکرر با مرکز 137 متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است .
رییس اداره خدمات شهری شهرداری ثامن در پاسخ به این شهروند اظهار کرد: متاسفانه به دلیل مشکل به وجود آمده آب سردکن قطع شده بود و با برطرف شدن مشکل آب سردکن مجددا وصل شده و زائران و مجاوران می‌توانند از آن استفاده کنند.
یکی از شهروندان طی تماس با مرکز 137 از بسته شدن معبر خیابان آیت ا... بهجت به دلیل قرار دادن نرده در وسط خیابان گلایه کرد و خواستار برداشتن نرده‌ها شد که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: نصب نرده‌های وسط خیابان با سازمان ترافیک است که بعد از بررسی‌های فراوان و کارشناسانه صورت می‌پذیرد.
وی ابراز کرد: در این معبر راه عبوری در مسیرهای امن گذاشته شده است اما این که با تماس هر شهروند یک معبر در این خیابان ایجاد شود این امکان‌پذیر نیست.
نصب دکه‌های جمع‌آوری بازیافت در خیابان شهید کامیاب یکی دیگر از موارد مطرح شده توسط یکی از شهروندان بود که اظهار کرد: این دکه در فضای سبز و روربروی منزل مسکونی ما نصب شده است که رییس خدمات شهری شهرداری ثامن قول بازدید از محل را داد.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2499066988627
Qt: 0.83130502700806