سه شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷
چچ
2KjZh9ix2YfigIzYqNix2K/Yp9ix2Yog2KfYsiAxMTIg2K/Ys9iq2q/Yp9mHINin2KrZiNio2YjYsyDYrNiv2YrYryDYt9mKINmH2YHYqtmHINii2YrZhtiv2Yc=

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

بهره‌برداری از 112 دستگاه اتوبوس جدید طی هفته آینده

برای خرید این اتوبوس‌ها روانشناسی رنگ انجام شده تا در سطح شهر موجب ایجاد نشاط و شادابی شهروندان شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: هفته آینده، 112 دستگاه اتوبوس جدید اسکانیا و بنز فعالیت خود را در ناوگان اتوبوسرانی مشهد آغاز می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری در برنامه زنده رادیویی" شهر ما" که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، بیان کرد: هفته آینده، 112 دستگاه اتوبوس جدید رونمایی و به ناوگان اتوبوسرانی مشهد تزریق خواهد شد.
وی افزود: 100 دستگاه اتوبوس از این تعداد بنز 457 و 12 دستگاه دیگر اتوبوس اسکانیا است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: این اتوبوس‌ها با اعتبار 45 میلیارد تومان خریداری شده که تمام اعتبار آن توسط شهرداری مشهد تامین شده است.
نیشابوری ادامه داد: با توجه به اینکه هدف ما استفاده از نظرات شهروندان و مسافران در تصمیم‌گیری‌های کلان سازمان است لذا در خصوص نوع اتوبوس‌های خریداری شده از نظرات شهروندان استفاده کردیم.
وی بیان کرد: این اتوبوس‌ها دارای استاندارد یورو 3 است و ذرات PL کمتری نسبت به دیگر اتوبوس‌ها تولید می‌کنند لذا باعث کاهش آلودگی هوا خواهند شد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: این اتوبوس‌ها مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، صندلی‌های روکش‌دار مخمل، سیستم روشنایی مناسب و دیگر امکانات است.
نیشابوری هچنین اضافه کرد: اتوبوس‌های خریداری شده دارای گیربکس اتوماتیک است که کمترین نوع آلایندگی را در مجموع گیربکس‌های جهان دارد.
وی در خصوص انتخاب رنگ اتوبوس‌ها نیز بیان کرد: برای خرید این اتوبوس‌ها روانشناسی رنگ انجام شده تا در سطح شهر موجب ایجاد نشاط و شادابی شهروندان شود.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد به توزیع این اتوبوس‌ها در خطوط اشاره کرد و گفت: ملاک در خصوص توزیع ناوگان خطوط مختلف میزان تقاضای سفر است و این مهم از طریق تراکنش من‌کارت به دست می‌آید.
نیشابوری خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست داریم با پرداخت بهای خدمات از طریق من‌کارت جهت ارائه بهترین سرویس‌دهی سازمان اتوبوسرانی را کمک کنند.
فرزانه نثاری
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9575940767924
Qt: 1.9689371585846