پنجشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳
چچ
2YbYsdmF4oCM2KfZgdiy2KfYsSDZh9mI2LTZhdmG2K8g2YPZhtiq2LHZhCDYqtix2K/YryDYp9mE2YrYqiDYq9io2Kog2YXZhNmKINmF2YrigIzYtNmI2K8=

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت:

نرم‌افزار هوشمند کنترل تردد الیت ثبت ملی می‌شود

بالغ بر 90 درصد توقف‌ها به زیر یک ساعت رسیده که از نظر مدیریت شهری اتفاق پسندیده است.

مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: تلاش داریم تا نرم‌افزار هوشمند کنترل تردد الیت به عنوان یک نرم‌افزار ملی ثبت شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید حسین هاشم‌زادگان در حاشیه هفتمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک که در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در حال برگزاری است، بیان کرد: بزرگترین دستاورد شرکت ترافیک هوشمند الیت کاهش زمان توقف در حاشیه معابر است به گونه‌ای که در حال حاضر 75 درصد توقف‌ها به زیر نیم ساعت رسیده است.
وی افزود: همچنین بالغ بر 90 درصد توقف‌ها به زیر یک ساعت رسیده که از نظر مدیریت شهری اتفاق پسندیده است.
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت اضافه کرد: همچنین در سطح کشور به دنبال این هستیم که نرم‌افزار هوشمند کنترل تردد شرکت الیت را به عنوان یک نرم‌افزار ملی ثبت کنیم و در ادامه نیز این نرم‌افزار در قالب یک مقاله در گنگره ITS ارائه خواهد شد.
هاشم‌زادگان گفت: در حال حاضر دیگر شهرها و استان‌های کشور برای استفاده از این نرم‌افزار اعلام آمادگی کردند لذا در این نمایشگاه شرکت کردیم تا این شهرها با نرم‌افزار هوشمند کنترل تردد الیت آشنا شوند.
وی در خصوص معابر تحت پوشش الیت در مشهد بیان کرد: در حال حاضر 100 معبر از مشهد تحت پوشش الیت است که این تعداد با تصویب شورای اسلامی شهر افزایش پیدا می‌کند.
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: طبق مطالعات انجام شده هنوز معابری در مشهد وجود دارد که با مشکل کمبود پارکینگ و ترافیک رو به رو است لذا باید تحت پوشش الیت قرار بگیرد.
هاشم‌زادگان همچنین در خصوص بدهی مالکان خودرو به شرکت الیت تصریح کرد: خوشبختانه مردم تا اندازه زیادی با امکانات و خدمات شرکت الیت آشنا شدند و همکاری خوبی دارند اما در معابر جدید هنوز مشکل وجود دارد که با اطلاع‌رسانی قطعا رفع خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که شهروندان با خدمات موجود شرکت الیت آشنا شوند اعتماد لازم به وجود می‌آورد لذا برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای افزایش اطلاع‌رسانی‌ها انجام شده است.
گفتنی است هفتمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک مشهد از 23 تا 26 آذرماه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپا است.
فرزانه نثاری
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4858487447103
Qt: 2.7605922222137