سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۸:۰۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2YbZhdin2YrYtNqv2KfZhyDCq9mF2LTZh9ivINiv2YjYs9iqINiv2KfYtNiq2YbZisK7INin2YbZgtmE2KfYqCDYp9iz2YTYp9mF2Yog2LHYpyDYqNin2LLYotmB2LHZitmG2Yog2YXZiuKAjNmD2YbYrw==

شهردار مشهد در بازدید از نمایشگاه «مشهد دوست‌داشتنی»:

نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» انقلاب اسلامی را بازآفرینی می‌کند

برای بازسازی وقایع تاریخی مشهد بزرگ‌ترین گروه نمایش مشهدی شامل 250 بازیگر و هنرور برای اجرای نمایش‌ها در این مجموعه حضور خواهند داشت.

شهردار مشهد گفت: به نظر من همکاران ما با برپایی این نمایشگاه انقلاب اسلامی را بازآفرینی کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی عصر امروز در بازدید از روند پایانی احداث نمایشگاه مشهد فجر آفرین 95 با عنوان «مشهد دوست‌داشتنی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی و یک اقدام نو و کاری انجام بسیار بدیع بود که امیدوارم بستر مشارکت مردم هم فراهم شود تا این نمایشگاه بتواند نقش‌آفرینی لازم را داشته باشد.
وی تصریح کرد: باید همه رسانه‌ها دست در دست هم دهند تا با اطلاع‌رسانی مناسب، شهروندان از این خدمت بزرگ بازدید کنند زیرا نمایشگاه «مشهد دوست‌داشتنی» کاری نو و بسیار اثرگذار در موضوعات مختلف هنری است.
شهردار مشهد در مورد راه‌های دسترسی مردم به این نمایشگاه نیز گفت: برای انتقال شهروندان به این نمایشگاه باید خطوط و مسیرهای ویژه راه‌اندازی شود.
شایان ذکر است، نمایشگاه مشهد فجر آفرین به صورت مردمی و با عنوان «مشهد دوست داشتنی» در فضایی سرپوشیده به وسعت 10 هزار مترمربع و در محل مجتمع کوثر برگزار می‌شود که در بخش اول آن 14 محوطه تاریخی مشهد ساخته شده و گذر تاریخ این شهر با آثار هنری از زمان ورود امام رضا(ع) به مشهد تاکنون به تصویر کشیده شده که شامل بخش‌هایی مانند بازار مشهد و اصناف و مشاغل سنتی، محوطه تاریخی و مسجد گوهرشاد است همچنین برای بازسازی وقایع تاریخی مشهد بزرگ‌ترین گروه نمایش مشهدی شامل 250 بازیگر و هنرور برای اجرای نمایش‌ها در این مجموعه حضور خواهند داشت.
در این بازدید علاوه بر سید صولت مرتضوی شهردار مشهد، وحید جلیلی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد، حسنعلی رجب‌زاده شهردار منطقه 9 مشهد، سعید حسینقلی‌زاده مقدم شهردار منطقه 10 مشهد و جمعی دیگر از مدیران شهری مشهد حضور داشتند.
سید زُهیر موسوی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0867479642232
Qt: 2.0978376865387