پنجشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2LTZh9ix2K/Yp9ixINmF2YbYt9mC2YcgMTIg2YXYtNmH2K86INin2YrZhiDZhdit2K/ZiNiv2Ycg2KfZiNmE2YjZitiqINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2YbYt9mC2Ycg2YbZitiz2Kog2KrZgtiv2YrYsSDYtNmH2LHZiNmG2K/Yp9mGINin2LIg2KfZh9iq2YXYp9mFINm+2KfZg9io2KfZhtin2YYg2K/YsSDYrNmF2LnigIzYotmI2LHZiiDYstio2KfZhNmHINmIINix2YHYqiDZiCDYsdmI2Kgg2YXYudin2KjYsSDZhdmG2LfZgtmHIDEyINmF2LTZh9iv

به دنبال حضور شهردار منطقه 12 جهت پاسخگویی به شهروندان در مرکز 137 مطرح شد؛

تقدیر شهروندان از اهتمام پاکبانان در جمع‌آوری زباله و رفت و روب معابر منطقه 12 مشهد

در صورت مشاهده تخلف در ساختمان سازی، مورد را به کمیسیون ماده 100 ارجاع داده و همزمان پلمپ ساختمان را نیز انجام می‌دهیم وپس از صدور رای آن را اجرایی می‌کنیم.

در ادامه حضور مدیران شهری در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به منظور پاسخگویی به تماس‌های مردمی، سعید اکبریان با حضور در این مرکز به درخواست‌های شهروندان منطقه 12 پاسخ گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در همین راستا یکی از ساکنان خیابان عزیزیه از کنده‌کاری توسط شرکت آب و فاضلاب در این محدوده گلایه کرد و گفت: این شرکت پس از انجام عملیات اجرایی، خیابان را به همان حال رها کرده و مشکلات زیادی را برای شهروندان ایجاد کرده است.
شهردار منطقه 12 در پاسخ بیان کرد: شرکت‌های خدماتی موظف هستند پس از اجرای پروژه، کنده‌کاری را تسطیع و آسفالت نمایند که اگر این اقدام را انجام ندهند دیگر اجازه اجرای پروژه در هیچ کجای شهر به آنها داده نمی‌شود.
یکی از ساکنان بولوار امیریه 9 در تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد از مسدود بودن این معبر گلایه کرد که شهردار منطقه قول پیگیری موضوع را داد.
بازگشایی بولوار سجادیه به بزرگراه آسیایی درخواست شهروند دیگری بود که شهردار منطقه در پاسخ بیان کرد: در حال حاضر این محدوده تردد زیادی ندارد و به همین دلیل در اولویت شهرداری منطقه نیست و پروژه‌های مهم‌تری که مورد استفاده همه ساکنان است در اولویت قرار دارد.
یکی از ساکنان بولوار محمدیه 18 در تماس با مرکز 137 از ساخت و ساز غیرمجاز همسایه خود خبر داد و گفت: با وجود چند بار اخطار و پلمپ ساختمان وی همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.
اکبریان در پاسخ تصریح کرد: در صورت مشاهده تخلف در ساختمان سازی، مورد را به کمیسیون ماده 100 ارجاع داده و همزمان پلمپ ساختمان را نیز انجام می‌دهیم وپس از صدور رای آن را اجرایی می‌کنیم.
شهروند دیگری که خود را مالک زمین حاشیه بولوار میثاق معرفی کرد خواستار صدور مجوز ساخت و ساز برای زمین خود شد که شهردار منطقه 12 در پاسخ بیان کرد: برای ساخت و ساز می‌توانید به شهرداری منطقه مراجعه کرده و مجوزهای لازم را دریافت نمایید.
یکی از ساکنان مجتمع فرش مشهد در گفتگو با شهردار منطقه 12 از مسدود شدن چند دوربرگردان در این منطقه انتقاد کرد که شهردار منطقه در پاسخ اظهار کرد: مسدود کردن این دوربرگردان توسط پلیس راهور و به دلیل جلوگیری از تصادف بوده است.
اکبریان تاکید کرد: برای حل این مشکل از مشاور خواسته‌ایم طرح جایگزین را به منطقه ارائه نمایند.
شهروند دیگری از ساکنان خیابان اقدسیه 36 از کج شدن چند درخت در این محدوده به دلیل طوفان خبر داد و خواستار جمع‌آوری آنها شد که شهردار منطقه 12 قول داد در کوتاه‌ترین زمان این اقدام انجام شود.
شهروند دیگری در تماس با مرکز 137 از رسیدگی شهرداری به این منطقه تقدیر کرد وگفت: ماموران شهرداری توجه ویژه‌ای به جمع‌آوری زباله و رفت و روب معابر در این منطقه دارند که به همین دلیل از زحمات همه دست‌اندرکاران سپاسگزارم.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2401334444682
Qt: 0.86860322952271