دوشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ۳۰۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • شهرسازی و معماری
چچ
2K7YtyAyINmC2LfYp9ix2LTZh9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2KfZgdiq2KrYp9itINi02K8=

با همت و کار جهادی؛

خط 2 قطارشهری مشهد افتتاح شد

اما با روی کار آمدن چهارمین دور شورای اسلامی شهر مشهد در سال 92 و مدیریت شهری جدید، تلاش برای پیشبرد و تکمیل خط مورد تاکید قرار گرفت و در نهایت امروز پس از 3 سال، کار و تلاش جهادی، فاز نخست خط با حضور شهروندان مشهدی افتتاح شد.

امروز صبح دوشنبه دوم اسفندماه جاری، خط 2 قطار شهری مشهد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، با وجود بارش بی‌سابقه برف طی روزهای گذشته و افت شدید دما، حضور پرشور شهروندان مشهدی گرمای ویژه‌ای به مراسم افتتاح فاز نخست خط 2 قطار شهری داده بود. در این مراسم که صبح امروز در ایستگاه میدان شهدا قطارشهری برگزار شد، مسئولان کشوری و مدیران استانی و شهری نیز حضور داشتند و به سخنرانی پرداختند.
فاز نخست خط 2 قطارشهری به طول 8 کیلومتر از انتهای بولوار طبرسی سوم تا میدان شهدا کشیده شده و دارای 6 ایستگاه فعال است که طی ماه گذشته، ایستگاه به ایستگاه افتتاح شد. کلنگ احداث این خط در سال 87 به زمین خورد و بعد از 5 سال با 17 درصد پیشرفت تعطیل شد. اما با روی کار آمدن چهارمین دور شورای اسلامی شهر مشهد در سال 92 و مدیریت شهری جدید، تلاش برای پیشبرد و تکمیل خط مورد تاکید قرار گرفت و در نهایت امروز پس از 3 سال، کار و تلاش جهادی، فاز نخست خط با حضور شهروندان مشهدی افتتاح شد.
نجمه کیشی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: