شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • پرتال مشهد
  • اخبار مرکز 137
چچ
2KLYs9mB2KfZhNiqINmF2LnYp9io2LEg2K7Yp9mD2Yog2KfYsiDYp9mI2YTZiNmK2KrigIzZh9in2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXZhti32YLZhyAzINi02YfYsdmKINin2LPYqg==

شهردار منطقه 3 مشهد با حضور در مرکز 137 مطرح کرد:

آسفالت معابر خاکی از اولویت‌های شهرداری منطقه 3 شهری است

در حال حاضر اولویت شهرداری آسفالت معابر خاکی است و پس از انجام این مهم به تدریج روکش آسفالت دیگر معابر نیز انجام خواهد شد.

شهردار منطقه 3 مشهد گفت: آسفالت معابر خاکی از اولویت‌های اصلی این منطقه است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان وحیدی، شهردار منطقه 3 شهرداری مشهد با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت.
در همین راستا شهروندی از خیابان آیت الله عبادی 63 طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از نامناسب بودن شیب کوچه و ورود آب به داخل منزل خود گلایه داشت که شهردار منطقه در پاسخ به این شهروند قول بازدید از محل را داد.
یکی از ساکنان خیابان حبیب بن مظاهر از عدم روکش آسفالت این خیابان گلایه داشت که زمانیان در پاسخ تصریح کرد: در حال حاضر اولویت شهرداری آسفالت معابر خاکی است و پس از انجام این مهم به تدریج روکش آسفالت دیگر معابر نیز انجام خواهد شد.
یکی از اهالی خیابان حبیب بن مظاهر 10 نیز در تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد بیان کرد: شرکت آب و فاضلاب به دلیل اجرای طرح فاضلاب این خیابان را حفاری کرده اما پس از اتمام پروژه، آسفالت مجدد انجام نشده است و درخواست پیگیری موضوع را داریم.
در ادامه یکی از شهروندان خیابان بهمن 26 با بیان اینکه برخی از منازل این خیابان پلاک ندارند، اظهار کرد: چندین بار طی تماس با مرکز 137 خواستار پلاک‌گذاری منازل این محدوده شدیم اما این مهم انجام نشد و تنها منازلی که از قبل پلاک داشتند دوباره پلاک‌گذاری شدند.
زمانیان در پاسخ به این شهروند اظهار کرد: متاسفانه این اشتباه از سوی پیمانکار صورت گرفته است و حتما پیگیری می‌شود.
شهروند دیگری طی تماس با مرکز 137 از نامناسب بودن پیاده‌رو در خیابان ابوذر 8 گلایه داشت و خواستار بررسی موضوع شد که زمانیان قول بازدید از محل را داد.
یکی از ساکنان خیابان طبرسی شمالی از عدم برف روبی داخل کوچه‌های فرعی گلایه کرد که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند گفت: در هنگام بارش برف، اولویت برف‌روبی با خیابان‌های اصلی و بعد از آن مدارس، درمانگاها و ایستگاه اتوبوس است و به تدریج دیگر معابر نیز برف روبی می‌شوند.
شهروند دیگری در تماس با این مرکز از زحمات شهرداری منطقه به دلیل فعالیت‌های گسترده در چند روز برفی تشکر کرد و خواستار تقدیر از ماموران شهرداری شد.
شهروندی طی تماس با مرکز 137 از سد معبر و حضور دستفروشان در طبرسی شمالی 30 گلایه داشت که این مدیر شهری از اعزام کارشناسان برای بازدید از محل خبر داد.
شهروند دیگری در گفتگو با شهردار منطقه 3 خواستار نصب پل هوایی در خیابان شهید طاهری 23 شد که زمانیان در پاسخ به این شهروند گفت: در صورت مساعد بودن هوا احداث پل هوایی را آغاز خواهیم کرد.
یکی از ساکنان خیابان رسالت 76 از نبود وسایل بازی مناسب در منطقه گلایه کرد و خواستار ایجاد زمین بازی کودکان شد.
شهروند دیگری که خود را ساکن خیابان شهید یعقوبی 2 معرفی کرد و خواستار بررسی ساخت و سازهای غیر مجاز در این محدوده شد که زمانیان در پاسخ اظهار کرد: تیم‌های نظارت بر ساخت و ساز به صورت مداوم در منطقه گشت‌زنی می‌کنند و این موارد نیز برای بررسی به آنها اعلام خواهد شد.
شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از نبود پیاده‌رو مناسب در خیابان مقداد 17و 19 گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ به این شهروند قول پیگیری موضوع را داد.
یکی از اهالی خیابان مقداد 24 نیز از عدم هرس درختان در این خیابان گلایه داشت و با اشاره به وجود درختان با شاخه‌های خشکیده در این خیابان خواستار بررسی هر چه سریعتر موضوع شد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7359379132589
Qt: 1.5566213130951