چهارشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۷:۲۴
چچ
2KrYrNix2KjZitin2Kog2KfYrNmE2KfYs+KAjNmH2KfZiiDYqNmK2YbigIzYp9mE2YXZhNmE2Yog2LnYp9mF2YTZiiDYr9ixINis2YfYqiDYqNmH2KjZiNivINmIINiq2YjYs9i52Ycg2LTZh9ixINmF2LTZh9iv

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

تجربیات اجلاس‌های بین‌المللی عاملی در جهت بهبود و توسعه شهر مشهد

یکی از نکات قابل توجه در میزبانی شهر مشهد در اجلاس آسیایی جامعه ایمن در سال 2017 این است که این اجلاس قرار بود در کشور چین برگزار شود اما با توجه به اقدامات ارزنده شهرداری در حوزه ایمنی و رایزنی‌ها این اجلاس در شهر مشهد برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تجربیات اجلاس‌های بین‌المللی سبب بهبود و توسعه شهر مشهد می‌شود.
براتعلی خاکپور در حاشیه هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن مشهد 2017 در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری اسن اجلاس اظهار کرد: موضوع ایمنی در شهرها با توجه به تراکم بیش از حد آن جایگاه خاص و ویژه‌ای دارد.
وی افزود: تا به امروز چندین اجلاس برای این مهم در به صورت جهانی و آسیایی در کشورهای مختلف برگزار شده و به علت اقدامات ارزنده شهرداری مشهد در حوزه ایمنی ما امروز شاهد برگزاری هشتمین اجلاس آسیایی در شهر مشهد هستیم.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: امروز با بازدیدهایی که از شهر مشهد توسط این انجمن صورت گرفته و همچنین اقدامات مورد نیاز، شاهد پیوستن منطقه ثامن و منطقه یک شهرداری مشهد به انجمن جهانی جامعه ایمن هستیم.
خاکپور تصریح کرد: یکی از نکات قابل توجه در میزبانی شهر مشهد در اجلاس آسیایی جامعه ایمن در سال 2017 این است که این اجلاس قرار بود در کشور چین برگزار شود اما با توجه به اقدامات ارزنده شهرداری در حوزه ایمنی و رایزنی‌ها این اجلاس در شهر مشهد برگزار شد.
وی عنوان کرد: مجموعه اجلاس‌های بین‌المللی که در مشهد برگزار می‌شود تجربیات ارزنده در اختیار پژوهشگران قرار می‌گیرد تا اقدامات ارزنده را در بهبود و توسعه شهر مشهد انجام دهیم و همواره سعی شده از تجربیات ایمن‌سازی سایر شهرهای جهان استفاده نماییم تا مدیران شهری مشهد از این دستاوردها استفاده لازم را ببرند.
سید زُهیر موسوی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.96101729075114
Qt: 0.49518346786499