چهارشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۷:۴۲
چچ
2YjYsdmI2K8g2YfZhtixINmIINmB2LHZh9mG2q8g2KjZhyDYrdmI2LLZhyDYp9mK2YXZhtmKINiv2LEg2YPYp9ix2q/Yp9mH4oCM2YfYp9mKINiq2K7Ytdi12Yog2KfYrNmE2KfYsyDYotiz2YrYp9mK2Yog2KzYp9mF2LnZhyDYp9mK2YXZhg==

رییس شبکه آسیایی جامعه ایمن در مراسم اختتامیه هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن مطرح کرد:

ورود هنر و فرهنگ به حوزه ایمنی در کارگاه‌های تخصصی اجلاس آسیایی جامعه ایمن

در این دوره کارگاه‌های تخصصی در 8 محور برگزار شد که تجربیات بسیار خوبی در این دوره از اجلاس به شرکت‌کنندگان ارائه گردید و من از همه افرادی که در این اجلاس ما را یاری دادند، قدردانی می‌کنم.

رییس شبکه آسیایی جامعه ایمن گفت: برای نخستین بار توانستیم هنر و فرهنگ را با برگزاری کارگاه های تخصصی در هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن مشهد 2017 وارد کنیم.
به گزارش ستاد خبری هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن مشهد 2017، امیر عزیزی در اختتامیه این اجلاس که در هتل پارس مشهد برگزار شد، اظهار کرد: سه روز اجلاس با تمام سختی‌ها و برنامه‌ریزی‌های پیچیده انجام شد و در واقع هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن ماه عسل یک تلاش سه ساله و برنامه‌ریزی دقیق 14 ماهه است.
وی افزود: رویکرد متفاوتی را در هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن آغاز کردیم و امیدواریم در سال‌های آینده در سطح آسیا و بین‌الملل اجلاس جامعه ایمن این موارد ادامه یابد و آن هم توجه به رویکرد فرهنگی و هنری بود.
عزیزی بیان کرد: در واقع در یک مدیریت سخت و خشنی به نام مدیریت بحران موضوع فرهنگ بیگانه بوده اما در این دوره جشنواره‌های دانش‌آموزی، کاریکاتور و فیلم کوتاه با موضوع جامعه ایمن برگزار شد که تنها در حوزه کاریکاتور بیش از 900 اثر از 42 کشور جهان به دبیرخانه ارسال گردید.
سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد تصریح کرد: یکی از موارد مورد توجه در این دوره برگزاری جشنواره دانش‌آموزی با موضوع ایمنی بود زیرا ایمنی برای کودکان ما امروز از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: در این دوره کارگاه‌های تخصصی در 8 محور برگزار شد که تجربیات بسیار خوبی در این دوره از اجلاس به شرکت‌کنندگان ارائه گردید و من از همه افرادی که در این اجلاس ما را یاری دادند، قدردانی می‌کنم.
سید زُهیر موسوی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0830612182617
Qt: 2.1036767959595