پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰
چچ
2KfZhtis2KfZhSDZg9in2LHZh9in2Yog2YPZheKAjNmH2LLZitmG2Ycg2Ygg2b7YsSDYp9ir2LEg2K/YsSDYsdmI2KfYqNi3INi52YXZiNmF2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2KjYsdin2Yog2KrYrdmC2YIg2KfZgtiq2LXYp9ivINmF2YLYp9mI2YXYqtmKIC8g2KfZhtiq2YLYp9ivINio2Ycg2KfYudmE2KfZhSDZh9mF2LLZhdin2YbZiiDYqNix2q/Ystin2LHZiiDYp9is2YTYp9iz2YrZhyDYstmG2KfZhiDZhdiz2YTZhdin2YYg2KjYpyDYp9is2YTYp9izINi02YfYsdiv2KfYsdin2YYg2KzZh9in2YYg2KfYs9mE2KfZhSDYqtmI2LPYtyDYr9mI2YTYqg==

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس در مراسم رونمایی از دستاوردهای حوزه بین‌الملل مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام عنوان کرد:

انجام کارهای کم‌هزینه و پر اثر در روابط عمومی شهرداری مشهد برای تحقق اقتصاد مقاومتی / انتقاد به اعلام همزمانی برگزاری اجلاسیه زنان مسلمان با اجلاس شهرداران جهان اسلام توسط دولت

یکی از مشکلات موجود در شهر مشهد آشنایی کم مردم با زبان‌های خارجی است که این موضوع زائران خارجی را با مشکل مواجه می‌سازد لذا با هزینه اندک در مرکز ارتباطات مردمی 137 با افزودن دو زبان دیگر، این مشکل را تا حدودی حل کردیم.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس گفت: در روابط عموی شهرداری مشهد کارهای کم‌هزینه و پر اثر انجام داده‌ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مهدی رضوی‌کیا در مراسم رونمایی از دستاوردهای حوزه بین‌الملل مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام و اختتامیه جشنواره شهرنگار اظهار کرد: سال اقتصاد مقاومتی، اقتصاد و عمل روزهای آخر خود را می‌گذراند و ما باید ببینیم تاکنون چه اقدامی در این زمینه در زندگی و کار خود انجام داده‌ایم.
وی افزود: ما در حد توانمان در مجموعه روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری برای تحقق این مهم تلاش کرده‌ایم که در همین راستا، کارهایی کم‌هزینه و پر اثر انجام داده‌ایم.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان کرد: یکی از حوزه‌هایی که در این راستا حرکت کرد، حوزه بین‌الملل بود که با استفاده از توان جوانان نخبه ستادی برای میزبانی مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام تشکیل دادیم.
رضوی‌کیا عنوان کرد: یکی از مشکلات موجود در شهر مشهد آشنایی کم مردم با زبان‌های خارجی است که این موضوع زائران خارجی را با مشکل مواجه می‌سازد لذا با هزینه اندک در مرکز ارتباطات مردمی 137 با افزودن دو زبان دیگر، این مشکل را تا حدودی حل کردیم.
وی با اشاره به تولید نرم‌افزارهایی برای معرفی مشهد به زبان‌های مختلف ادامه داد: قرار بود پایتخت فرهنگی جهان اسلام تقویم مدونی داشته باشد که برگزاری اجلاس شهردارن جهان اسلام برای 6 و 7 اردیبهشت ماه سال 96 برنامه‌ریزی شده بود اما متاسفانه به یکباره اعلام شد در همین تاریخ و در مشهد با حضور رییس جمهور، اجلاس زنان جهان اسلام برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد مقدس از زحمت‌های فراوان کشیده شده برای برگزاری اجلاس شهرداران جهان اسلام و اعلام آمادگی شهردارن برخی از شهرهای اسلامی برای حضور در این اجلاس نیز صبت به میان آورد و از استاندار خراسان رضوی تقاضا کرد تا نگذارد مطامع سیاسی مسئولان خارج از استان این برنامه را تحت الشعاع قرار دهد و با رایزنی لازم، مانع از برگزاری همزمان این دو اجلاس شود.
رضوی‌کیا در پایان تاکید کرد: مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام بوده، است و خواهد بود زیرا این شهر با قدمت‌ترین و اصیل‌ترین شهر جهان اسلام است که ورود سالانه 30 میلیون زائر به این شهر گواه این مدعاست.
شایان ذکر است، در پایان این مراسم که شهردار مشهد مقدس و رئیس شورای اسلامی شهر حضور داشتند جوایز برگزیدگان جشنواره ملی شهرنگار به آنها اهدا شد.
احمد پورمنفردی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9872479438782
Qt: 1.9658601284027