پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹
چچ
2KrZhNin2LQg2K/YsSDYrNmH2Kog2b7YsSDZg9ix2K/ZhiDYrtmE2KfYoSDZh9in2Yog2KfYsdiq2KjYp9i32Yog2KjYpyDYstin2KbYsdin2YYg2K7Yp9ix2KzZiiDYr9ixINmF2LTZh9ivLyDYqtiv2YjZitmGINiv2LHYs+KAjNmG2KfZhdmHINii2LTZhtin2YrZiiDYqNinINm+2KfZitiq2K7YquKAjNmH2KfZiiDZgdix2YfZhtqv2Yog2KzZh9in2YYg2KfYs9mE2KfZhSA=

رییس اداره روابط خارجی شهرداری مشهد مقدس در مراسم رونمایی از دستاوردهای حوزه بین‌الملل مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام عنوان کرد:

تلاش در جهت پر کردن خلاء های ارتباطی با زائران خارجی در مشهد/ تدوین درس‌نامه آشنایی با پایتخت‌های فرهنگی جهان اسلام

با انجام یک کار خلاقانه و برای آموزش زبان انگلیسی با محتوی بومی، درس‌نامه آشنایی با پایتخت‌های فرهنگی تهیه شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

رییس اداره روابط خارجی شهرداری مشهد مقدس گفت: سالیانه حدود یک میلیون و 700 هزار نفر زائر خارجی از طریق مبادی ورودی وارد مشهد می‌شوند که ما خلاء‌ هایی برای ارتباط با این زائران در شهر احساس می‌کردیم لذا تلاش کردیم تا این کاستی‌ها را پوشش دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، حسین کشیری در مراسم رونمایی از دستاوردهای حوزه بین‌الملل مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام و اختتامیه دومین جشنواره ملی شهرنگار اظهار کرد: طرح‌هایی برای ایجاد ارتباطات موثر با زائران خارجی رونمایی شده که در حوزه ارتباطات شاهد افتتاح 137 بین‌المللی با افزوده شدن زبان انگلیسی و عربی هستیم.
وی با اشاره به اینکه در سال 96 زبان‌های دیگری نیز به 137 افزوده خواهد شد، عنوان کرد: برای ارتباطات با زائران خارجی در فضای مجازی، پرتال سه زبانه شهر مشهد که قبلا در شهرداری وجود داشت، به‌روز رسانی شد تا به زائران خارجی اطلاعات لازم را ارائه نماید.
رییس اداره روابط خارجی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: همچنین امروز کتاب چند زبانه آشنایی با شهر مشهد هم رونمایی می‌شود و سی‌دی‌های صوتی این مهم نیز در مبادی ورودی شهر توزیع خواهد شد.
کشیری گفت: همچنین با انجام یک کار خلاقانه و برای آموزش زبان انگلیسی با محتوای بومی، درسنامه آشنایی با پایتخت‌های فرهنگی تهیه شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: در سال آینده در فضای مجازی حضور فعال‌تری خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد تا مشهد را به شکل واقعی به اقصی نقاط جهان معرفی کنیم.
احمد پورمنفردی


 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2528592745463
Qt: 2.3677277565002