چهارشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷
چچ
2KfYrNmE2KfYsyDYtNmH2LHYr9in2LHYp9mGINis2YfYp9mGINin2LPZhNin2YUg2YbZgti32Ycg2LnYt9mBINix2YjZitiv2KfYr9mH2KfZiiDZhdi02YfYryDYr9ixINiz2KfZhCAyMDE3INin2LPYqg==

در چهاردهمین نشست شورای سیاستگذاری نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام مطرح شد؛

اجلاس شهرداران جهان اسلام نقطه عطف رویدادهای مشهد در سال 2017 است

نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام در روزهای 5 و 6 اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد با حضور حدود 40 شهردار داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

چهاردهمین نشست شورای سیاست‌گذاری اجلاس شهرداران با حضور مسئولان کمیته‌های پنج‌‌گانه و نمایندگان وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، چهاردهمین جلسه شورای سیاست گذاری اجلاس شهرداران در راستای پیگیری موضوعات مربوط به برگزاری این اجلاس که قرار است در پنجم و ششم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردد، تشکیل شد.
در این جلسه فاطمه غیور، عضو ناظر شورای اسلامی شهر مشهد در شورای سیاست‌گذاری اجلاس شهرداران از برنامه‌ها و فعالیت‌های پیش بینی شده، تشکر و قدردانی کرد.
علی اصغر عنابستانی، رییس شورای سیاست گذاری اجلاس شهرداران جهان اسلام در این جلسه بار دیگر با اشاره به هدف برگزاری این اجلاس در تقویت جایگاه مشهد در تعاملات بین‌المللی از زحمات اعضا تقدیر کرد.
جانشین شهردار در امور مشهدالرضا(ع)، پایتخت فرهنگی جهان اسلام خاطر نشان کرد: فرصت مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام اگرچه تا 10 سال آینده و انتخاب شهر دیگری از جمهوری اسلامی ایران در مشهدالرضا(ع) باقی خواهد ماند اما در سال جاری می‌توانیم حداکثر بهره‌برداری از این عنوان را داشته باشیم.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادهای مشابه اجلاس شهرداران جهان اسلام تا پایان سال توسط دیگر ارگان‌ها افزود: تبدیل مشهد به مرکز تعاملات و تبادلات بین‌المللی از جمله اهداف متصور در افق مشهدالرضا، پایتخت فرهنگی جهان اسلام ستاد شهری بود که با توجه به برنامه‌های تدارک دیده شده به تدریج در حال تحقق است.
مهدی رضوی‌کیا، مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد در این جلسه ضمن گزارش اجرایی در خصوص برنامه از حضور رسانه‌های داخلی و خارجی در جهت پوشش زنده مراسم اجلاس خبر داد.
شایان ذکر است؛ نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام در روزهای 5 و 6 اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد با حضور حدود 40 شهردار داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0779720942179
Qt: 2.1295366287231