دوشنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ۲۲۹۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
انتقال غرفه‌های فروش دوچرخه و موتورسیکلت جمعه بازار مهرآباد

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

انتقال غرفه‌های فروش دوچرخه و موتورسیکلت جمعه بازار مهرآباد

این بازار در زمینی به مساحت 4000 مترمربع با ظرفیت 2000 دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه در پایانه مسافربری راه ابریشم واقع در بولوار حر احداث شده که روزهای جمعه میزبان شهروندان است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به استقبال و حضور گسترده شهروندان در جمعه بازار تخصصی موتورسیکلت و دوچرخه، غرفه‌های فروش این وسایط نقلیه از جمعه بازار مهرآباد به این بازار تخصصی منتقل شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: در راستای ساماندهی خرید و فروش غیررسمی موتورسیکلت و دوچرخه و با هدف ایجاد بستری مناسب برای خرید و فروش بدون واسطه، اولین بازار تخصصی این حوزه در مشهد راه‌اندازی شده‌است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت ایجاد بازارهای تخصصی و جلوگیری از سردرگمی شهروندان افزود: با توجه به استقبال همشهریان و به منظور تجمیع خریداران و فروشندگان و همچنین ارائه خدمات بهتر، علاوه بر غرفه‌های فعال در جمعه بازار تخصصی دوچرخه و موتورسیکلت، تمامی غرفه‌های مربوط به این زمینه که پیش از این در جمعه بازار واقع در بولوار مهرآباد فعال بودند به این مکان منتقل شده‌اند.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: این بازار در زمینی به مساحت 4000 مترمربع با ظرفیت 2000 دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه در پایانه مسافربری راه ابریشم واقع در بولوار حر احداث شده که روزهای جمعه میزبان شهروندان است.
 

منبع: