دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ۲۵۲۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KvYqNiq4oCO2YbYp9mFINiq2K7YtdmK2LUg2LPZiNiu2Kog2K/Zitiy2YTZiiDZhtin2Yjar9in2YYg2KjYp9ixINi02YfYsdmKINiv2Yog2YXYp9mH

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد خبر داد:

ثبت‎نام تخصیص سوخت دیزلی ناوگان بار شهری دی ماه

در مرحله نخست، شناسایی ناوگان در دستور کار قرار گرفته و مالکان ناوگان باری گازوییل سوز که در درون شهرها بار جابه‌جا می‌کنند، با مراجعه به سایت www.utcms.ir باید اطلاعات خود را ثبت کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از ثبت‎نام تخصیص سوخت دیزلی ناوگان بار شهری دی ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حسین مختاری ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران در خصوص تخصیص سوخت ناوگان گازوییل‌سوز براساس پیماش، سامانه ثبت‌نام، ساماندهی و تخصیص سوخت به ناوگان حمل بار درون شهری با هدف یکپارچه‌سازی و مدیریت نظام حمل و نقل بار درون شهری و به صورت متمرکز در کشور راه‌اندازی شده است.
وی افزود: بر این اساس مالکان ناوگان باری سنگین درون شهری در کشور برای دریافت سوخت تا آخر دی ماه سال جاری مجاز به ثبت‌نام در این سامانه هستند.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد تصریح کرد: با اجرای این طرح قرار است طبق ضوابط قانونی تمام ناوگان گازوییل‌سوز باری درون شهری در سطح کشور ساماندهی شوند تا سهمیه سوخت براساس پیمایش به آنها اختصاص یابد.
وی افزود: در مرحله نخست، شناسایی ناوگان در دستور کار قرار گرفته و مالکان ناوگان باری گازوییل سوز که در درون شهرها بار جابه‌جا می‌کنند، با مراجعه به سایت www.utcms.ir باید اطلاعات خود را ثبت کنند.
مختاری با تاکید بر اینکه مرحله نخست این فرآیند از بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است، تصریح کرد: صاحبان خودروهای باری باید هرچه زودتر برای ساماندهی اختصاص سوخت گازوییلی خودروهای خود به سایت بالا مراجعه و ثبت‌نام کنند چرا که براساس مصوبه هیات وزیران در صورت عدم ثبت نام ناوگان،‌ به تدریج سهمیه ناوگانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، کاهش می‌یابد.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد با بیان اینکه در صورت داشتن پروانه فعالیت از یکی از شهرداری‌های کشور نیازی به ثبت‌نام در این سامانه نیست، خاطرنشان کرد: طبق ماده ۱۵ دستورالعمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه، دارندگان ناوگان تنها باید از یکی از شهرداری‌های کشور برای ناوگان خود پروانه فعالیت دریافت کنند و این پروانه در کل کشور دارای اعتبار بوده و نیازی به دریافت پروانه مجدد از سایر شهرداری‌ها نمی‌باشد.
وی گفت: با اجرای این طرح قرار است طبق ضوابط قانونی تمام ناوگان گازوییل سوز باری درون شهری در سطح کشور ساماندهی شوند تا سهیمه سوخت براساس پیمایش به آنها اختصاص یابد.
فرزانه نثاری
جدول سوخت سهمیه سوخت گازوئیل دی ماه 96 در ادامه قابل مشاهده است:


 

منبع:
آدرس کوتاه شده: