سه شنبه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KfZitis2KfYryDYp9mI2YTZitmGINiu2YrYp9io2KfZhiDYutiw2KfZiiDZhdi02YfYryDYr9ixINmG2YjYsdmI2LIgOTc=

با هدف خلق و تجربه فضاهای جدید رقم می‌خورد؛

ایجاد اولین خیابان غذای مشهد در نوروز 97

سعی می‌شود نشاط اجتماعی با محوریت خانواده ترویج یابد و برنامه‌ریزی در راستای تجربه فضاهای جدید صورت پذیرد.

مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد از ایجاد اولین خیابان غذای این کلانشهر در نوروز 97 خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، نرگس شالچیان اربع با بیان این مطلب، گفت: با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تجربه فضاهای جدید، اولین خیابان غذا (فود استریت) به مناسبت نوروز 97 در مشهد راه‌‌اندازی خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: در این راستا طی فراخوانی از کافی شاپ‌داران، رستوران داران، فست‌فودها و کافه‌داران برای حضور در اولین خیابان غذا دعوت شده است.
مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به اینکه خانواده محور و کانون برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و اجتماعی است، اظهار کرد: از برنامه‌های جانبی که برای این منظور در نظر گرفته شده می‌توان به تدارک فضایی برای بازی‌های کودکانه، برپایی جشن‌ها و اکران مراسم‌‌های آیینی ویژه خانواده‌های مشهدی و زائران و گردشگران اشاره کرد.
شالچیان افزود: با توجه به استقبال گسترده‌ای که از سوی رستوران‌داران، فست فودها و غیره صورت گرفته، تلاش می‌شود فضایی بزرگ برای این منظور در نظر گرفته شود.
وی بیان کرد: 3 مکان برای برگزاری خیابان غذا پیشنهاد شده که در آن فاکتورهایی چون دسترسی، موقعیت مکانی، مخاطبان، امنیت و غیره لحاظ شده است و به زودی اعلام خواهد شد.
مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره غذایی ایجاد نشاط و تحرک اجتماعی است، خاطر نشان کرد: سعی می‌شود نشاط اجتماعی با محوریت خانواده ترویج یابد و برنامه‌ریزی در راستای تجربه فضاهای جدید صورت پذیرد.
شالچیان گفت: به دستور شهردار مشهد مقدس، امسال نمایشگاه صنایع دستی برگزار نخواهد شد تا بدین وسیله ارتزاق کسبه مشهدی‌ از ره‌آورد برپایی این نمایشگاه، دچار اختلال نشود.
شایان ذکر است، زمان برپایی خیابان غذای مشهد از بیست و ششم اسفندماه لغایت چهاردهم فرودین‌ماه 97 خواهد بود.
نجمه کیشی


 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.283732732137
Qt: 0.87596893310547