دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ۲۱۱۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
آغاز توزیع گوشت گرم گوسفندی طرح تنظیم بازار در فروشگاه‌های شهرما از فردا

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد:

آغاز توزیع گوشت گرم گوسفندی طرح تنظیم بازار در فروشگاه‌های شهرما از فردا

بر این اساس هر کیلو ران گوسفندی با نرخ 390 هزار ریال، گردن و سردست 370 هزار ریال و قلوه گاه با قیمت هر کیلوگرم 220 هزار ریال توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: به منظور تنظیم بازار، گوشت گرم گوسفندی وارداتی در 28 فروشگاه «شهرما» از فردا توزیع می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بهروز کیانی بیان کرد: با توجه به افزایش نرخ گوشت گرم در بازار و به منظور مدیریت قیمت، وفق مصوبات کمیسیون تنظیم بازار استان و بنا به تصمیم مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان، گوشت گرم گوسفندی وارداتی از کشور استرالیا در فروشگاه‌های «شهرما» آغاز شده و تا تعدیل قیمت نیز ادامه خواهد داشت.
وی در ادامه افزود: بر این اساس هر کیلو ران گوسفندی با نرخ 390 هزار ریال، گردن و سردست 370 هزار ریال و قلوه گاه با قیمت هر کیلوگرم 220 هزار ریال توزیع می‌شود.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به توزیع میزان کافی گوشت گرم طرح تنظیم بازار، شهروندان هیچ گونه نگرانی به لحاظ تهیه گوشت نداشته باشند.
 

منبع: