شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹ ۱۳۰۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اخبار اصلی
چچ
2KjZh9io2YjYryDZgdix2KLZitmG2K/Zh9in2Yog2KfZhdmE2KfZg9mQINiv2LEg2YXYs9mK2LHYjCDYqtmI2LPYtyDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYr9ixINiv2LPYqtmI2LEg2YPYp9ixINmC2LHYp9ixINqv2LHZgdiq

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد؛

بهبود فرآیندهای املاکِ در مسیر، توسط شهرداری مشهد در دستور کار قرار گرفت

در این جلسه مقرر شد، جهت مهندسی مجدد و بهبود فرآیندهای املاک در مسیر، پلاک‌هایی که مقداری در مسیر دارند و مشمول عوارض ورود به محدوده نمی‌شوند توسط خود مناطق پاسخگویی گردد.

 مدیرکل دفترنوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد از برگزاری مهندسی مجدد بهبود فرآیندهای املاک در مسیر شهر مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، "هدا پیروی" در جلسه‌ای که به همین منظور با حضور نمایندگان سازمان زمین و مسکن، گروه تحول و بهبود فرآیندهای دفتر نوسازی و تحول سازمانی و منطقه 6 و 9 شهرداری مشهد برگزار شد، گفت: در راستای طرح تحول فرآیندهای حوزه شهرسازی و معماری، مهندسی مجدد و بهبود فرآیندهای املاک در مسیر در دستور کار قرار گرفته است که هدف از انجام این طرح، ایجاد وحدت رویه پاسخگویی بین مناطق شهرداری و کوتاه کردن فرآیند مذکور می‌باشد.
وی بیان کرد: در این جلسه مقرر شد، جهت مهندسی مجدد و بهبود فرآیندهای املاک در مسیر، پلاک‌هایی که مقداری در مسیر دارند و مشمول عوارض ورود به محدوده نمی‌شوند توسط خود مناطق پاسخگویی گردد.
پیروی بیان داشت: به زودی در جلسات آتی کارشناسی با حوزه‌های ذی ربط، فرآیند و دستورالعمل اجرایی این موضوع تدوین و ابلاغ می‌گردد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: