چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۳۱
چچ
INio2K/Zhtio2KfZhCDZh9mF4oCM2KfZgdiy2KfZitmKINmF2YrYp9mGINit2YjYstmH4oCM2YfYp9mKINmB2LHZh9mG2q/ZiiDZg9mE2KfZhuKAjNi02YfYsdmH2KfZiiDZg9i02YjYsSDZh9iz2KrZitmF

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

بدنبال هم‌افزایی میان حوزه‌های فرهنگی کلان‌شهرهای کشور هستیم

این نشست هم‌اندیشی دارای دو دستور کار اصلی می‌باشد که یکی تشریح اقدامات جشنواره امام رضا (ع) در کلان شهرها و دیگری نحوه همکاری و شکل‌دهی همکاری‌های مشترک کمیسیون‌های فرهنگی کلان شهرها خواهد بود.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: با برگزاری نشست هم‌اندیشی، بدنبال هم‌افزایی میان حوزه‌های فرهنگی کلان‌شهرهای کشور هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، احسان اصولی در نشست هم اندیشی روسای کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی شوراهای اسلامی کلان شهرهای کشور و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به همت و میزانی شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد، ضمن تبریک میلاد امام مهربانی‌ها، امام رضا (ع) و خیر مقدم به روسای کمیسیون‌های فرهنگی کلان شهرها جهت تشریف فرمایی به خانه مردم مشهد، ابراز کرد: این نشست با هدف استفاده از ظرفیت هم‌اندیشی و هم‌افزایی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین استفاده از تجربیات متولیان فرهنگ و هنر کشور در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است.
وی افزود: این نشست هم‌اندیشی دارای دو دستور کار اصلی می‌باشد که یکی تشریح اقدامات جشنواره امام رضا (ع) در کلان شهرها و دیگری نحوه همکاری و شکل‌دهی همکاری‌های مشترک کمیسیون‌های فرهنگی کلان شهرها خواهد بود.
اصولی خاطرنشان ساخت: از مدتها قبل برای برگزاری این نشست برنامه‌ریزی شده بود. بیانیه‌ای نیز در پایان این نشست توسط مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد تدوین و قرائت خواهد شد که به امضای همه اعضای حاضر خواهد رسید و عملا چراغ راه جلسات آینده را مشخص خواهد نمود.
وی عنوان کرد: ما در زمان انتخابات به مردم وعده دادیم شورای شهر مشهد را تشکیل می‌دهیم نه شورای شهرداری را. حالا نیز به دنبال تحقق این مهم هستیم که کار با گفتگو و تعامل با سایر نهادها و دستگاه‌ها دنبال می‌کنیم.
احمد پورمفردی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7239173253377
Qt: 1.5337023735046