چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ ۲۵۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • مصاحبه
  • پرتال مشهد
چچ
2KfYs9iq2YLYsdin2LEgNSDYqNmI2LPYqtin2YYg2YXYqtit2LHZgyDYr9ixINmF2LTZh9iv

با هدف بهره‌مندی شهروندان از فضاآرایی‎های نوروز 98 صورت می‎گیرد؛

استقرار 5 بوستان متحرک در مشهد

این پارک‌های متحرک شامل 6 کفه تریلی، ترکیبی از گل‎ها و المان‎های نوروزی است و به مدت 3 روز در یک مکان مستقر می‎‏شود تا مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از استقرار 5 بوستان متحرک در سطح شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر، خاطرنشان کرد: با هدف بهره ‏مندی همه شهروندان مشهدی از فضاآرایی‏ های ویژه نوروز 98، بوستان‎های متحرک در 5 نقطه سطح شهر مستقر خواهد شد و شهروندان می ‏توانند از طرح‎های زیبای این بوستان‎ها لذت ببرند و عکس یادگاری بگیرند.
وی افزود: این پارک‌های متحرک شامل 6 کفه تریلی، ترکیبی از گل‎ها و المان‎های نوروزی است و به مدت 3 روز در یک مکان مستقر می‎‏شود تا مورد استفاده شهروندان قرار گیرد. یکی از این کفی ‏ها به شکل صحنه نمایش چیدمان شده تا محلی برای برگزاری نمایش هم باشد.
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه این بوستان‎ها در مکان‎هایی مستقر می‎شوند که ایستگاه بهارانه در آنجا نیست، اظهار کرد: تلاش شده مکان‎هایی انتخاب شود که به‎لحاظ جای پارک مشکلی نداشته باشد و ظرفیت استقرار کفی تریلی و حضور جمعی از مردم را داشته باشد.
یعقوبی بیان کرد: امروز بیست و نهم اسفندماه اولین بوستان متحرک در تقاطع بولوار نواب صفوی و شارستان واقع در منطقه ثامن مستقر شده و سرود رضوی و نمایش‎های آئینی در کنار این بوستان اجرا می‎شود.
وی درخصوص سایر مکان‎های استقرار این بوستان‏‎ها، گفت: پارکینگ پردیس قائم(عج)، پارکینگ بوستان بهار، پارک ملت و پارک وحدت به‌عنوان مکان های استقرار این بوستان‎ها در نظر گرفته شده است.
نجمه کیشی

منبع:
آدرس کوتاه شده: