چهارشنبه, ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYqtim2KfYqtixINiu2YrYp9io2KfZhtmKINio2Kcg2YXZiNi22YjYuSDYotmF2YjYsti0INio2KfYstmK2KfZgdiqINmIINmD2KfZh9i0INiq2YjZhNmK2K8g2LLYqNin2YTZhw==

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد:

اجرای تئاتر خیابانی با موضوع آموزش بازیافت و کاهش تولید زباله

نگاه ما به صورت همه جانبه به ابعاد و ابزار مختلف آموزشی می‌باشد که اجرای تئاتر از جمله آنهاست و بسیار مورد توجه نیز قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از اجرای تئاتر خیابانی در سالن انتظار ایستگاه راه‌آهن مشهد با موضوع آموزش بازیافت و کاهش تولید زباله خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل کریمیان عنوان کرد: در راستای فعالیت‌های استقبال از بهار و آموزش شهروندان مشهدی و مسافرین و زائرین بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) اجرای تئاتر خیابانی در مراکز و اماکن پرتردد در دستور کار همکاران ما قرار گرفت.
وی افزود: یکی از این مراکز ایستگاه راه‌آهن مشهد می‌باشد که تئاتر خیابانی در سالن انتظار این ایستگاه مشهد با موضوع آموزش بازیافت و کاهش تولید زباله اجرا شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد ادامه داد: یکی از اصول موفقیت در مدیریت پسماند مشارکت شهروندان در تفکیک زباله و کاهش تولید آن می‌باشد که این مهم مستلزم آموزش‌های مختلف است و نگاه ما به صورت همه جانبه به ابعاد و ابزار مختلف آموزشی می‌باشد که اجرای تئاتر از جمله آنهاست و بسیار مورد توجه نیز قرار گرفته است.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2471332550049
Qt: 0.79727339744568