شنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ۲۳۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KfYs9iq2YLYqNin2YQg2KjZiti0INin2LIgMjUg2YfYstin2LEg2YbZgdixINin2LIg2KzYtNmG2YjYp9ix2Ycg2KrZgdix2YrYrdmKINmI2LHYsti02Yog2KjZh9in2LHYp9mG2Yc=

در نوروز 98 رقم خورد:

استقبال بیش از 25 هزار نفر از جشنواره تفریحی ورزشی بهارانه

ابتدا این جشنواره از تاریخ 28 اسفندماه لغایت 6 فروردین ماه به میزبانی بوستان غدیر و با همکاری شهرداری مناطق 5، 6، 7 و ثامن انجام پذیرفت که با استقبال چشمگیر زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی مواجه گردید.

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: بیش از 25 هزار نفر از جشنواره تفریحی ورزشی بهارانه استقبال کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن نوری با بیان این مطلب، افزود: جشنواره تفریحی ورزشی بهارانه با هدف ایجاد شور و نشاط در میان شهروندان و زائران بارگاه منور رضوی با همکاری مناطق مختلف شهری در نوروز 98 برگزار شد که در کل 25 هزار نفر از این جشنواره بازدید کردند.
وی بیان کرد: جشنواره تفریحی ورزشی بهارانه در بوستان غدیر با استقبال 9 هزار نفر همراه بود. این جشنواره در بوستان کوهسنگی نیز برگزار شد و 8 هزار نفر از آن بازدید کردند. همچنین بوستان حجاب نیز پذیرای 3500 نفر از علاقه مندان در برگزاری جشنواره بود و بوستان ملت نیز با حضور 4500 نفر از شهروندان و زائران میزبان برگزاری این جشنواره بود.
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: ابتدا این جشنواره از تاریخ 28 اسفندماه لغایت 6 فروردین ماه به میزبانی بوستان غدیر و با همکاری شهرداری مناطق 5، 6، 7 و ثامن انجام پذیرفت که با استقبال چشمگیر زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی مواجه گردید.
نوری افزود: در ادامه این جشنواره به میزبانی بوستان‌های کوهسنگی و حجاب از تاریخ 7 فروردین ماه آغاز شد؛ در این مرحله با همکاری شهرداری مناطق 2، 3 و 4 این جشنواره به میزبانی بوستان حجاب، در بوستان کوهسنگی مناطق 1، 8، 9 و بوستان ملت نیز با همکاری شهرداری مناطق 10، 11 و 12 شهرداری مشهد با یکدیگر برگزار شد که با حضور شرکت کنندگان بسیاری از اقصی نقاط ایران پیگیری شد.
وی در ادامه پیرامون شرایط برگزاری جشنواره افزود: در 4 بوستان بیش از 77 آیتم نظیر دومینو، بازی‌های کودکانه، بادکنک قدرتی، شوت دارتی، دارت چسبی عددی، ماسه جادویی، لیزرتک، فوتبال دستی، طناب زنی، چوب بازی، فوتبال دستی، پافیلا، لگو بازی، تیروکمان و ... مورد استفاده و همراهی شرکت کنندگان قرار گرفت.
نجمه کیشی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: