یکشنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۹:۴۱ ۳۲۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • پرتال مشهد
چچ
2q/ZhCDYotix2KfZitmKINi02YfYsSDYr9ixINin2YrYp9mFINmG2YjYsdmI2LIg2LHYttin2YrYqiDZhdix2K/ZhSDYsdinINiv2LEg2b7ZiiDYr9in2LTYqtmHINin2LPYqi8g2KfYsiDZhdix2K/ZhSDZhdi02YfYryDYqNin2KjYqiDYotio2q/YsdmB2KrZiiDZh9inINi52LDYsdiu2YjYp9mH2Yog2YXZiiDZg9mG2YU=

شهردار مشهد در مراسم تقدیر از دست اندرکاران خانه بهار 98؛

گل آرایی شهر در ایام نوروز رضایت مردم را در پی داشته است/ از مردم مشهد بابت آبگرفتگی ها عذرخواهی می کنم

متاسفانه در پی بارش های شب گذشته شاهد آبگرفتگی برخی معابر و تعدادی از منازل شهروندان بودیم که از این بابت ازشهروندان عذرخواهی می کنم.

شهردار مشهد با اشاره به فضاآرایی ها و اقدامات انجام شده در استقبال از بهار و نوروز 98 گفت: با توجه به شناختی که از ذائقه مردم داشتیم استفاده از گل و فضای سبز را در نوروز برجسته تر کردیم که مورد رضایت شهروندان قرار گرفته و از آن استقبال کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلایی امشب در مراسم تقدیر از دست اندرکاران خانه بهار 98 که با حضور استاندار، رییس و اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، با گرامیداشت یاد جانباختگان و آسیب دیدگان سیل اخیر در استان های گلستان، لرستان، بوشهر و سایر نقاط کشور افزود: امیدوارم با کمک مردم خونگرم مشهد بتوانیم بخشی از آلام هموطنان سیل زده را کاهش دهیم.
وی اضافه کرد: متاسفانه در پی بارش های شب گذشته شاهد آبگرفتگی برخی معابر و تعدادی از منازل شهروندان بودیم که از این بابت ازشهروندان عذرخواهی می کنم.
وی با اشاره به این موضوع که با امکانات و ظرفیت های مشهد نباید چنین اتفاقاتی را در شهر شاهد باشیم، اظهار کرد: امروز با معاونان فنی و عمران و خدمات شهری در این خصوص جلسه ای برگزار و مقرر شد محل هایی که سال قبل در پی بارندگی دچار آبگرفتگی شده اند و امسال نیز همان محل ها با بارش های اخیر دوباره دچار آبگرفتگی شده اند شناسایی و با تمهیداتی مشکل را برطرف کنند و از شهرداران مناطق نیز می خواهم به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
وی در ادامه با تقدیر از تلاش های انجام شده از سوی بخش های مختلف شهرداری مشهد در راستای استقبال از بهار تصریح کرد: امسال در طرح های استقبال از بهار با توجه به ذائقه شهروندان چند نکته از جمله استفاده بیشتر از گل و فضاآرایی شهر با استفاده از گل را برجسته تر کردیم که خوشبختانه مورد استقبال مردم قرار گرفت.
کلائی ادامه داد: در نوروز 98 برای کمک به همشهریانی که دچار بلای اعتیاد شده اما با حضور در مراکز ترک اعتیاد از این بلای خانمان سوز رهایی پیدا کرده و دچار مشکل نداشتن کار بودند، در فرایند تولید و کاشت گل کمک گرفتیم.
شهردار مشهد به سایر اقدامات انجام شده برای استقبال از بهار اشاره کرد و افزود: در حوزه ترافیکی با با هزینه های کم اصلاحات هندسی در برخی از معابر پرتردد شهر انجام شد که مردم از این تغییرات راضی بودند لذا در معابری که اصلاحات هندسی کم هزینه، در زمان مردم تاثیرگذار است باید در طول سال مورد توجه قرار گیرد.
وی ادامه داد: با توجه به استقبال شهروندان از طراوت و فضاهای شهری ایجاد شده در ایام نوروز، عیدی ما به مردم فضاسازی چند محور مانند محور کوهسنگی به صورت پیاده محورخواهد بود که پنج محور دیگر از این نمونه را در مناطق کم برخوردار ایجاد خواهیم کرد.
مجید خبیری 

منبع:
آدرس کوتاه شده: