یکشنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۲۰:۲۹ ۳۷۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • پرتال مشهد
چچ
2KfZgtiv2KfZhdin2Kog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2K/YsSDYp9mK2KfZhSDZhtmI2LHZiNiyINmF2KrZgdin2YjYqiDZiCDZgtin2KjZhCDYqtmC2K/ZitixINin2LPYqi8g2K/YsSDYqNin2LLYr9mK2K8g2YfYp9mKINiz2LEg2LLYr9mH2Iwg2LTYp9mH2K8g2KrZhNin2LQg2LTYqNin2YbZh+KAjNix2YjYstmKINmD2KfYsdmD2YbYp9mGINi02YfYsdiv2KfYsdmKINio2YjYr9mF

استاندارخراسان رضوی در مراسم تقدیر از دست اندرکاران خانه بهار 98؛

اقدامات شهرداری مشهد در ایام نوروز متفاوت و قابل تقدیر است/ در بازدیدهای سر زده، شاهد تلاش شبانه‌روزی کارکنان شهرداری بودم

در جلسات مختلفی که با مقامات کشور داشتم همه از زیبایی و تمیزی شهر مشهد و اینکه نسبت به سال گذشته متفاوت شده است می گفتند که این نیز جای تقدیر دارد.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده از سوی شهرداری در ایام نوروز 98 نسبت به سال‌های گذشته متفاوت و قابل تقدیر است، گفت: در بازدید های سر زده شاهد تلاش شبانه‌روزی کارکنان شهرداری بودم. که بابت این تلاش ها از آنها تشکر می کنم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رزم حسینی امشب در مراسم تقدیر از دست اندرکاران خانه بهار 98 که با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی برگزار شد، افزود: با توجه به حضور سالیانه خیل عظیم زائران شهرداری برای پذیرایی بهتر از زائران بیشترین تلاش را انجام می‌دهد.
وی با بیان اینکه سال‌های گذشته به عنوان زائر به مشهد سفر می‌کردم، امسال نیز به عنوان مجاور مشهد را نسبت به سال‌های گذشته متفاوت دیدم، اظهار کرد: در ایام نوروز بازدید‌های سرزده فراوانی از بخش‌های مختلف شهر داشتم و شاهد تلاش شبانه‌روزی کارکنان شهرداری بودم که جای تشکر دارد.
وی اضافه کرد: در جلسات مختلفی که با مقامات کشور داشتم همه از زیبایی و تمیزی شهر مشهد و اینکه نسبت به سال گذشته متفاوت شده است می گفتند که این نیز جای تقدیر دارد.
رزم حسینی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات خوب شهرداری مشهد درکنار پروژه قطار شهری در سال گذشته تهاتر 4500 میلیارد تومان از بدهی های دولت به شهرداری با بدهی شهرداری به بانک ها بود که می تواند تاثیر خوبی در اتمام پروژه ها و آغاز پروژه های جدید داشته باشد.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه مشهد دومین شهر پرجمعیت بعد از تهران است، گفت: این موضوع می طلبد که خدمات بیشتری به مجاوران و زائران داده شود و مردم نیز چنین توقعی دارند.
وی به حاشیه شهر مشهد به عنوان یک معضل جدی اشاره و تصریح کرد: حاشیه گسترده شهر مشهد دغدغه اصلی همه مسئولان از جمله مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است که در این راستا با مذاکراتی که وزیر راه و شهرسازی داشته ایم مقرر شد وزارت راه و شهرسازی ۱۰ هزار واحد مسکونی در این مناطق احداث کند که شهرداری مشهد نیز در ساماندهی حاشیه شهراز گذشته مشارکت داشته ودارد وآستانه قدس نیز برای این موضوع اعلام آمادگی کرده است.
رزم حسینی افزود: خوشبختانه شهرداری مشهد به عنوان معین منطقه اقتصادی شهرستان مشهد انتخاب شده و می‌تواند اقدامات مناسبی انجام دهد.
استاندار خراسان رضوی به نیاز مشهد به فرودگاهی جدید اشاره کرد و ادامه داد: در این خصوص با مسئولان صحبت کرده و آنها نیز با این موضوع موافق هستند لذا امسال باید سایت مناسبی برای ایجاد فرودگاه جدید که پاسخگوی خدمات رسانی به 50 میلیون مسافر در 20 سال آینده باشد انتخاب شود.
لازم بذکر است در این مراسم رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی از محمدرضا کلائی، شهردار و مهدی یعقوبی، سرپرست معاونت خدمات شهری بابت اقدامات انجام شده در نوروز 98 تقدیر کرد.
مجید خبیری 

منبع:
آدرس کوتاه شده: