یکشنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۲۱:۵۱ ۵۴۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2K/Ys9iqINin2YbYr9ix2YPYp9ix2KfZhiDYrtin2YbZhyDYqNmH2KfYsSA5OCDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYqtmC2K/ZitixINi02K/Zhtiv

با حضور استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد؛

دست اندرکاران خانه بهار 98 شهرداری مشهد تقدیر شدند

در استقبال از بهار 98 و در نوروز امسال دو میلیون و 200 هزار مترطول از جداول رنگ آمیزی و 14 میلیون بوته گل با 16.8 هکتار وسعت کاشته شد.

طی مراسمی و با حضور استاندار خراسان رضوی، دست اندرکاران فعالیت های خانه بهار 98 شهرداری مشهد تقدیر شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در این مراسم که امشب و با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار، رییس و اعضای شورای شهر، مدیرکل میراث فرهنگی و مدیران شهری در تالار شهر برگزار شد، مهدی یعقوبی، سرپرست معاونت خدمات شهری و قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد گفت: طرح خانه بهار 98 با مشارکت بخش های مختلف شهرداری مشهد با کاشت درخت در هفته درختکاری و طرح خانه تکانی آغاز و در استقبال از نوروز 900 نشان و المان گل و 15 ایستگاه بهارانه در شهر مشهد نصب و راه اندازی شد.
وی افزود: همچنین در استقبال از بهار 98 و در نوروز امسال دو میلیون و 200 هزار مترطول از جداول رنگ آمیزی و 14 میلیون بوته گل با 16.8 هکتار وسعت کاشته شد.
وی به آذین بندی معابر و مناطق مختلف شهر در ایام نوروز اشاره و اضافه کرد: در ابتدا 112 محور در نقاط مختلف شهر آذین بندی و در ادامه 74 محور دیگر در حاشیه شهر آذین بندی شد.
یعقوبی ادامه داد: در راستای اسکان زائران در ایام نوروز بوستان زائرپذیر غدیر با ظرفیت 4 هزار نفر شب چادر آماده سازی و 17 سالن سرپوشیده نیز برای شرایط اضطراری و بارانی درنظر گرفته شد.
قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد همچنین به جشنواره گل های لاله اشاره کرد و گفت: در راستای طراوت بخشی و ایجاد شادابی به شهر 350 هزار گل لاله با طرح های مختلف در 11 نقطه شهر به ویژه بوستان ملت کاشته شده که مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.
گفتنی است در این مراسم با اهدا لوح از برگزیدگان و دست اندرکاران خانه بهار 98 شهرداری مشهد تقدیر شد.
مجید خبیری 

منبع:
آدرس کوتاه شده: