دوشنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۱۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • مصاحبه
  • پرتال مشهد
چچ
2KfYudiy2KfZhSDYqtmK2YUg2YPYp9ix2LTZhtin2LPZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYqNmHINin2LPYqtin2YYg2q/ZhNiz2KrYp9mG

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد خبر داد؛

اعزام تیم کارشناسی شهرداری مشهد به استان گلستان

پیرو تصمیمات این جلسه مقرر شد دفتری در استانداری گلستان به استان خراسان رضوی تحویل شود تا نماینده‌های استان مستقر شده و براساس درخواست‎های ارایه شده، کمک‌های تخصصی اعزام و تحویل شود.

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از اعزام تیم کارشناسی شهرداری مشهد به استان گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب، گفت: با توجه به اینکه استان خراسان رضوی به‎عنوان معین استان گلستان انتخاب شده، تیم مدیریت بحران استان با حضور نمایندگان منتخب از ادارات وسازمان‎‌های خدمات‎رسان از جمله شهرداری مشهد از هفدهم فروردین ماه به گلستان اعزام شد تا در محل مستقر شده و بر فعالیت دستگاه‌های مختلف و اجرای وظایف تخصصی آنها نظارت شود.
وی افزود: این مهم با هدف بررسی اقدامات و ارزیابی نحوه امداد رسانی اجرایی شده است.
سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد در خصوص تشکیل جلسه‌ای در این خصوص با مدیریت بحران استان گلستان، اظهار کرد: پیرو تصمیمات این جلسه مقرر شد دفتری در استانداری گلستان به استان خراسان رضوی تحویل شود تا نماینده‌های استان مستقر شده و براساس درخواست‎های ارایه شده، کمک‌های تخصصی اعزام و تحویل شود.
عزیزی ضمن اشاره به بازدید از مناطق مختلف شهر سیل زده آق قلا، خاطرنشان کرد: روز سه شنبه بیستم فروردین ماه هم جلسه‏‌ای با سپاه مرکز بسیج سازندگی برگزار می‎شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.
وی درباره سفر تیم‏‎های دیگری از استان خراسان رضوی به استان گلستان، افزود: استاندار خراسان رضوی نیز به همراه تیم خود روز سه شنبه به گلستان سفر خواهد کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت امور توسط نیروهای اعزام شده قرار می‎گیرد. همچنین در صورت نیاز نیروهای کمکی از بخش‎های خدمات‎رسان شهرداری مشهد، در استان گلستان مستقر خواهند شد.
وی گفت: با تاکید شهردار مشهد در خصوص ارایه همکاری لازم و ارسال کمک‌های مورد نیاز، شهرداری مشهد امادگی خود را جهت ارایه کمک‌های تخصصی اعلام کرده است.
نجمه کیشی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0882406234741
Qt: 1.9035143852234