دوشنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۸:۴۰
چچ
2K/Ys9iq2q/Yp9mH4oCO2YfYp9mKINiu2K/Zhdin2KrigI7Ysdiz2KfZhiDYr9ix2LXZiNix2Kog2KjYsdmI2LIg2YfYsdqv2YjZhtmHINin2KrZgdin2YIg2YjYp9ix2K8g2LnZhdmEINiu2YjYp9mH2YbYryDYtNiv

شهردار مشهد در بازدید از مرکز مدیریت وکنترل بحران شهید راستی؛

دستگاه‎های خدمات‎رسان درصورت بروز هرگونه اتفاق وارد عمل خواهند شد

با توجه به حضور تمامی دستگاه‎‏های خدمات‎رسان وتمهیداتی که در نظر گرفته شده و همچنین در کنار همکاری شهروندان بارش‎ها مدیریت خواهد شد وشاهد کمترین حادثه واتفاق برای شهروندان خواهیم بود.

شهردار مشهد درخصوص هشدارهای هواشناسی مبنی بر آغاز بارش شدید باران در نقاط مختلف مشهد گفت: دستگاه‎های خدمات‎رسان درصورت بروز هرگونه اتفاق وارد عمل خواهند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی عصر امروز و همزمان با آغاز بارش باران مشهد درحاشیه بازدید از مرکزمدیریت و کنترل بحران شهید راستی شهرداری مشهد که با همراهی مدیرعامل سازمان آتش‎‏نشانی و سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری انجام شد، افزود: در راستای انجام هماهنگی میان دستگاه‏های مختلف خدمات‎رسان در بحث بحران، اتاق مدیریت بحران مشهد تشکیل شده است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در بازدید از مرکز مدیریت و کنترل بحران شهرداری که در آن نمایندگان تمام دستگاه‏های خدمات‎رسان در حالت آماده باش حضور دارند. هماهنگی‎های لازم در صورت بروز آبگرفتگی و سایر اتفاقات به‎سرعت انجام خواهد شد.
کلائی ادامه داد: با توجه به حضور تمامی دستگاه‎‏های خدمات‎رسان وتمهیداتی که در نظر گرفته شده و همچنین در کنار همکاری شهروندان بارش‎ها مدیریت خواهد شد وشاهد کمترین حادثه واتفاق برای شهروندان خواهیم بود.
شهردار مشهد گفت: تجهیزات مورد نیاز جهت رفع آبگرفتگی به همراه هزار نفراز نیروهای خدمات شهری و 500 نیروی آتش‏نشان در حالت آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.
وی افزود: از شهروندان درخواست می‌کنیم با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارندگی از حضور درحاشیه مسیل‎ها و ورودی‎ها خودداری کنند.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7656313578288
Qt: 1.6664459705353