سه شنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶ ۷۶۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • استقبال از بهار 98
  • پرتال مشهد
  • دیپلماسی شهری
چچ
2YXYudix2YHZiiDZhtmB2LHYp9iqINio2LHYqtixINit2YjYstmH4oCO2YfYp9mKINmF2K7YqtmE2YEg2LTZh9ix2K/Yp9ix2YovINix2KrYqNmH4oCM2KjZhtiv2Yog2K3ZiNiy2YfigI7Zh9in2Yog2YXYrtiq2YTZgSDYqNix2KfYs9in2LMg2LnYr9in2YTYquKAjNmF2K3ZiNix2Yog2Ygg2LXYsdmB2YfigI7YrNmI2YrZiiDYp9mC2KrYtdin2K/ZiiDYqNmI2K/ZhyDYp9iz2Ko=

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد در برنامه رادیویی «شهرما»؛

معرفی نفرات برتر حوزه‎های مختلف شهرداری/ رتبه‌بندی حوزه‎های مختلف براساس عدالت‌محوری و صرفه‎جویی اقتصادی بوده است

در حوزه مناطق؛ منطقه 9 رتبه اول را کسب کرد و مناطق هشت و یک به ترتیب دوم و سوم شدند. در حوزه سازمان‎ها؛ سازمان پارک‎ها و فضای سبز رتبه اول، شرکت بهره‌برداری قطار شهری رتبه دوم و تاکسیرانی رتبه سوم را کسب کردند.

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد در برنامه رادیویی «شهرما» صدای خراسان رضوی در خصوص برگزیدگان ستاد استقبال از بهار 98 خاطرنشان کرد: طبق سنوات گذشته در بحث استقبال از بهار، اداره بازرسی طبق آیین‌نامه‎ها و شرح وظایف اداره کل‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری شروع به ارزیابی فعالیت‌هایشان در هر حوزه می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد یوسف پیروی ضمن بیان مطلب بالا تصریح کرد: بررسی‌های امسال براساس بحث عدالت‌محوری و صرفه‌جویی های اقتصادی بوده است، همچنین در سال‎های گذشته نظارت ها و ارزیابی به‌صورت فردی بود که امسال نحوه ارزیابی را به‌‎صورت گروه‎های تخصصی انجام دادیم.
وی با تشکر از همه مجموعه‌های شهرداری که زحمت کشیدند، افزود: قطعا در هر رقابتی برترین‎هایی وجود دارند و معنی آن این نیست که بخشی ضعیف‎‏تر عمل کرده یا زحمات‎شان نادیده گرفته شده است.
مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد به نفرات برتر در هر حوزه اشاره کرد و گفت: در حوزه مناطق؛ منطقه 9 رتبه اول را کسب کرد و مناطق هشت و یک به ترتیب دوم و سوم شدند. در حوزه سازمان‎ها؛ سازمان پارک‎ها و فضای سبز رتبه اول، شرکت بهره‌برداری قطار شهری رتبه دوم و تاکسیرانی رتبه سوم را کسب کردند.

مهین ساعدی

منبع:
آدرس کوتاه شده: