یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۵۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • دیپلماسی شهری
چچ
2LTZh9ix2KLYsdinINmG2KjYp9mK2K8g2YHZgti3INiq2LHZitio2YjZhiDZhdiv2YrYsdmK2Kog2LTZh9ix2Yog2KjYp9i02K8=

سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد:

شهرآرا نباید فقط تریبون مدیریت شهری باشد

از روابط عمومی شهرداری این انتظار وجود دارد که ابزار اطلاع‎رسانی صرف سازمانی نباشد و بتواند با بدنه جامعه ارتباط بگیرد. از سوی دیگر نباید شهرآرا به تریبون صرف مدیریت شهری تبدیل شود.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد گفت: شهرآرا نباید فقط تریبون مدیریت شهری و سخنگوی این مجموعه باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید خرمی با بیان این مطلب در جریان حضور مدیران موسسه فرهنگی شهرآرا در اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد و تبریک روز جهانی روابط عمومی، اظهار کرد: از روابط عمومی شهرداری این انتظار وجود دارد که ابزار اطلاع رسانی صرف سازمانی نباشد و بتواند با بدنه جامعه ارتباط بگیرد. از سوی دیگر نباید شهرآرا به تریبون صرف مدیریت شهری تبدیل شود.
وی با اشاره به نتایج عمده نظرسنجی‎های صورت گرفته و کم بودن میزان اعتماد مردم به شهرداری‎ها در کشور بیان کرد: باید با تجمیع امکانات، وظایف بین دو مجموعه روزنامه شهرآرا و حوزه اطلاع‎رسانی مدیریت شهری، رسانه و روابط عمومی تقسیم شود و در جلب اعتماد مردم بکوشیم.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین‌‎الملل شهرداری مشهد عنوان کرد: اگر اعتماد مردم جلب شود، مشکلی وجود نخواهد داشت و خود مردم پای کار می‎آیند تا مشکلات رفع شود.
خرمی حضور در پست سرپرستی روابط عمومی شهرداری را فرصتی برای خدمتگزاری بیشتر توصیف کرد و گفت: اگر بتوان در حوزه اطلاع‎رسانی کاربردی تر عمل کرد و از شعارزدگی پرهیز نمود، می‎توان خدمتی شایسته ارائه داد.
وی با تاکید بر لزوم همکاری بین بخش‎های مختلف شهرداری و شهرآرا، بیان کرد: باید برای دست‌یابی به موفقیت در عملکرد، شورای مدیریتی متشکل از مدیران شهرآرا، روابط عمومی شهرداری و افراد تاثیرگذار و باسواد در این حوزه شکل گیرد تا ثمرات این شورا بتواند راهگشای امور باشد.
خرمی اضافه کرد: مدیران، افراد باتجربه و کاردانی در روابط عمومی سازمان‏‌ها، مناطق و معاونت‎ها وجود دارند که کنار گذاشته شده‎اند. باید به این افراد توان و موقعیت لازم را داد تا استعدادها و ظرفیت‎های خود را نشان داده و برای موفقیت مجموعه گام بردارند.

نجمه کیشی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0546679496765
Qt: 2.0136284828186