یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۱۸
چچ
2YbZhdin2YrYtNqv2KfZhyDYrtmI2LTZhtmI2YrYs9mKICLYqNixINii2LPYqtin2YYg2KzYp9mG2KfZhiIg2K/YsSDZhtqv2KfYsdiu2KfZhtmHINi02YfYsSDYp9mB2KrYqtin2K0g2LTYrw==

با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان؛

نمایشگاه خوشنویسی "بر آستان جانان" در نگارخانه شهر افتتاح شد

در این نمایشگاه که در نگارخانه شهر برپا شده است 73 اثر از 24نفر از اساتید ممتاز حوزه خط در سبک‌های مختلف خوشنویسی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

شب گذشته، طی مراسمی با حضور اساتید ممتاز هنر خط، نمایشگاه خوشنویسی "بر آستان جانان" در نگارخانه شهر افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هم‌زمان با دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان طی مراسمی با حضور مهدی زارعی معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، علیرضا شهریاری عضو هیئت رئیسه شورای شهر، مهدی حاتمی سرپرست اداره کل حوزه شهردار، مجید خرمی مدیرمسئول موسسه شهرآرا و سرپرست اداره کل روابط عمومی و بین‎الملل شهرداری مشهد و جمعی از هنرمندان و هنردوستان هنرخط نمایشگاه خوشنویسی"برآستان جانان" افتتاح شد.
در این نمایشگاه که در نگارخانه شهر برپا شده است 73 اثر از 24نفر از اساتید ممتاز حوزه خط در سبک‌های مختلف خوشنویسی در معرض دید عموم قرار گرفته است.
شب گذشته وهم‌زمان با افتتاح نمایشگاه خوشنویسی کتابت کلام وحی نیز توسط 24 نفر ازاساتید ممتاز خطاطی حاضر در نمایشگاه انجام و خوشنویسان آیات و روایات درخواستی بازدید کنندگان از نمایشگاه را کتابت کردند.
نمایشگاه خوشنویسی"برآستان جانان" از 28 اردیبهشت تا 9 خرداد صبح ها از ساعت 9الی 13 و عصرها از ساعت 16الی 18 در نگار خانه شهر واقع در میدان شهدا آماده بازدید دوست‌داران هنر خط خواهد بود .
گفتنی است که درنمایشگاه خوشنویسی "برآستان جانان" آثار اساتید خط علیرضا بهدانی، مریم امام وردی، محسن عبادی، علی احسان پور، فرهاد شیرخانی، محمد فراستی، تکتم وظیفه دان، منصوره صفار، طاهره مهدی‎پور، فاطمه مقیمی، سمیه ناطقی، مریم سادات موسوی، محمد ملک، هانیه برزگر، محدثه آدمیان، هما پژوهان، ملیحه نورزادیان، تکتم طیرانی، رویا شهرکی، نجمه محمودی، سارا عطارزاده، هاشم صحراگرد، فاطمه فیضی و عباس آگهی به نمایش درآمده است.
همچنین دراین مراسم از اساتید خوشنویسی حاضر در نمایشگاه "بر آستان جانان" تجلیل شد.
مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5379734039307
Qt: 1.36270570755