یکشنبه, ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷
چچ
2LXYr9mI2LEg2YXYrNmI2LIg2KjYsdm+2KfZitmKINio2YrYtCDYp9iyIDQwINin2YrYs9iq2q/Yp9mHINi12YTZiNin2KrZiiDYr9ixINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgyDZhdi02YfYrw==

همزمان با فرارسیدن ماه محرم انجام شد؛

صدور مجوز برپایی بیش از 40 ایستگاه صلواتی در منطقه یک مشهد

نمایندگان شهرداری منطقه یک ، آتش‌نشانی و بهداشت ضمن بازدیدهای مستمر از این ایستگاه‌ها، بر رعایت اصول ایمنی، ترافیکی و... آنها نیز نظارت خواهند کرد.

شهردار منطقه یک مشهد از صدور مجوز برای بیش از 40 ایستگاه صلواتی در سطح منطقه همزمان با شروع ماه محرم خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری ضمن تسلیت به مناسب ایام عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان به نشانه عشق، وفاداری و ارادت به سید الشهدا (ع)، شهرداری این منطقه اقدامات گسترده‌ای را در دستور کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به آغاز ماه محرم و در خواست‌های هیات‌های مذهبی به‌منظور برپایی ایستگاه‌های صلواتی، اظهار کرد: به همین منظور مجوز برپایی بیش از 40 ایستگاه صلواتی تاکنون صادر شده است که نمایندگان شهرداری منطقه یک ، آتش‌نشانی و بهداشت ضمن بازدیدهای مستمر از این ایستگاه‌ها، بر رعایت اصول ایمنی، ترافیکی و... آنها نیز نظارت خواهند کرد.
شهردار منطقه یک مشهد از مسئولین ایستگاه‌های صلواتی درخواست کرد در طول مدت ایام عزاداری، نسبت به رعایت موارد ایمنی ذکر شده در مجوزها حساس بوده و نهایت دقت عمل را داشته باشند
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5073165893555
Qt: 2.7871913909912