پنجشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۷
چچ
2LXYr9mI2LEg2YXYrNmI2LIg2KjYsdin2YogNDkg2KfZitiz2Krar9in2Ycg2LXZhNmI2KfYqtmKINmIINiu2YrZhdmHINi52LLYp9iv2KfYsdmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyA0

همزمان با دهه اول ماه محرم و ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) انجام شد؛

صدور مجوز برای 49 ایستگاه صلواتی و خیمه عزاداری در منطقه 4

همچنین به نشانه ارادت به سید الشهدا (ع) و با هدف هویت بخشی به سیمای بصری شهر، معابر، میادین، بوستان‌ها و ساختمان‌های اداری منطقه با برافراشته شدن بیش از 2 هزار پرده مشکی سیاه پوش شد.

شهردار منطقه 4 مشهد از صدور مجوز برای برپایی 49 ایستگاه صلواتی و خیمه عزاداری در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان گفت: از ابتدای محرم و همچون سال‌های گذشته با درخواست تشکل‌های مذهبی و پس از هماهنگی با پلیس راهور، آتش‌نشانی و دیگر سازمان‌های مرتبط، برای برپایی 49 ایستگاه صلواتی و خیمه عزاداری مجوز صادر شده است.
وی ادامه داد: همچنین به نشانه ارادت به سید الشهدا (ع) و با هدف هویت بخشی به سیمای بصری شهر، معابر، میادین، بوستان‌ها و ساختمان‌های اداری منطقه با برافراشته شدن بیش از 2 هزار پرده مشکی سیاه پوش شد.
شهردار منطقه 4 مشهد به دیگر اقدامات این منطقه اشاره کرد و افزود: در راستای ایجاد فضای مناسب جهت برگزاری با شکوه عزاداری سرور و سالار شهیدان در روزهای عاشورا و تاسوعای حسینی 310 نیروی اداره خدمات شهری منطقه به صورت شبانه‌روزی جهت ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان فعال هستند.
شهردار منطقه 4 مشهد در پایان مشارکت با تشکل های مذهبی، شستشو و نظافت مسیرهای اصلی و منتهی به حرم مطهر رضوی، آماده‌باش ماشین‌آلات خدمات شهری برای جمع‌آوری زباله، خاک و نخاله از معابر و ... را از دیگر فعالیت‌های منطقه در ماه محرم و صفر عنوان کرد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.88148069381714
Qt: 0.40300798416138