پنجشنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
چچ
2KfYudiy2KfZhSA2MDAg2b7Yp9mD2KjYp9mGINmIIDEwMCDYr9iz2Krar9in2Ycg2KfYqtmI2KjZiNizINio2Ycg2YPYtNmI2LEg2LnYsdin2YI=

با هدف ارائه خدمت در اربعین حسینی(ع) مطرح شد:

اعزام 600 پاکبان و 100 دستگاه اتوبوس به کشور عراق

هر ساله ستاد ملی اربعین اقدام به تقسیم‌بندی وظایف و برنامه‌ریزی امور در بین شهرداری‌های کشور می‌کند که شهرداری مشهد نیز با تقبل کار حمل و نقل و نظافت بخشی از شهر نجف و نزدیک مرز، در خدمت‌گزارای به زائران و عزاداران می‌کوشد.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد از اعزام 600 پاکبان و 100 دستگاه اتوبوس به کشور عراق خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی با اشاره به شرایط افرادی که در لیست اعزام به کشور عراق در قالب کاروان خدام السین (ع) قرار می‌گیرند، گفت: شرایط اعزام افراد در فراخوانی منتشر می‌شود و کسانی که تمایل دارند برای خدمت‌گزاری اعزام شوند، انتخاب می‌گردند.
وی عنوان کرد: تلاش می‌شود افرادی انتخاب شوند که زیارت اولی باشند. همچنین با توجه به گرمی هوا و تراکم جمعیت، افراد اعزامی باید از توانمندی جسمی برای حضور و خدمت‌رسانی برخوردار باشند. در عین حال تخصص افراد در اعزام نیز دارای اهمیت است.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با اشاره به استقبال روز افزون از سفر زیارتی اربعین طی سال‌های گذشته، بیان کرد: امسال نیز انتظار می‌رود با توجه به حذف روادید از این سفر معنوی، میزان حضور زائران و عزاداران خاندان عصمت و طهارت (ع) در عراق افزایش داشته باشد.
خواجه نائینی با بیان اینکه اعزام نیرو و ماشین‌آلات برای کمک به برادران دینی‌مان در عراق بخشی از وظیفه ما است، خاطرنشان کرد: در این راستا هر ساله ستاد ملی اربعین اقدام به تقسیم‌بندی وظایف و برنامه‌ریزی امور در بین شهرداری‌های کشور می‌کند که شهرداری مشهد نیز با تقبل کار حمل و نقل و نظافت بخشی از شهر نجف و نزدیک مرز، در خدمت‌گزارای به زائران و عزاداران می‌کوشد.
وی به اعزام 600 نفر پاکبان در ایام اربعین حسینی به کشور عراق اشاره کرد و گفت: همچنین 100 دستگاه اتوبوس به همراه تعدادی ماشین‌آلات نظافتی نیز به این کشور اعزام می‌شود.
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد به بازدیدها و نشست‌های بین مدیریت شهری مشهد و شهر نجف طی سال‌های گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: عتبه نجف همواره از همکاری مدیریت شهری مشهد در ایام اربعین تشکر و قدردانی کرده و اعلام رضایتمندی کردند.
خواجه نائینی خاطر نشان کرد: مدت 4 سال است که شهرداری مشهد این وظیفه را به صورت مستمر به انجام می‌رساند و برای ارائه بهتر خدمات می‌کوشد.
نجمه کیشی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7411832809448
Qt: 1.6324746608734