شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱
چچ
2KLZhdin2K/Zh+KAjNio2KfYtCA0OSDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDZiCDZvtin2Yrar9in2Ycg2KLYqti04oCM2YbYtNin2YbZiiDZhdi02YfYryDZh9mF2LLZhdin2YYg2KjYpyDYsdmI2LIg2KrYp9iz2YjYudinINmIINi52KfYtNmI2LHYpw==

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد:

آماده‌باش 49 ایستگاه و پایگاه آتش‌نشانی مشهد همزمان با روز تاسوعا و عاشورا

همه تمهیدات لازم برای تامین ایمنی عزاداران حسینی و پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی در سطح شهر مشهد اندیشیده شده است.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از آماده‌باش 49 ایستگاه و پایگاه آتش‌نشانی مشهد همزمان با روز تاسوعا و عاشورا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این خبر خاطرنشان کرد: علاوه بر آماده‌باش صددرصدی تمامی ایستگاه‌های عملیاتی در این روزها، خودروهای سبک اطفای حریق و موتورسیکلت‌های عملیاتی آتش‌نشانی مشهد در ورودی‌های حرم مطهر رضوی در 5 مسیر مستقر هستند.
وی ادامه داد: همچنین با همکاری آستان قدس رضوی تعدادی از آتش‌نشانان آقا و خانم داوطلب نیز برای حفظ ایمنی عزاداران با همراه داشتن تجهیزات ویژه اطفای حریق در رواق‌های حرم مطهر رضوی نیز حضور خواهند داشت.
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به ایجاد ایستگاه‌های صلواتی و برگزاری مراسم عزاداری در تکایا، حسینیه‌ها و هسته مرکزی شهر مشهد، خودروهای سبک و سنگین اطفای حریق آتش‌نشانی برای تامین ایمنی مردم در محل‌های برگزاری مراسمات از ابتدای صبح دوشنبه و تا پایان مراسمات روز تاسوعا و عاشورای حسینی مستقر هستند و گشت‌های موتوری آتش‌نشانی نیز به صورت مستمر انجام می‌شود.
عزیزی تصریح کرد: همه تمهیدات لازم برای تامین ایمنی عزاداران حسینی و پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی در سطح شهر مشهد اندیشیده شده است.
وی افزود: از زائران و مجاوران تقاضا داریم همکاری لازم را با نیروهای آتش نشانی و امدادی داشته باشند و در صورت مشاهده خودروهای آتش نشانی که در حال اعزام به مأموریت هستند، راه را برای حرکت آنان باز کنند.
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد عنوان کرد: همچنین از شهروندان درخواست داریم در صورت بروز هرگونه حادثه و آتش‌سوزی، با حفظ خونسردی مراتب را سریعا به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و یا اکیپ‌های استقراری آتش‌نشانان در سطح شهر اطلاع دهند.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.470773379008
Qt: 1.2252516746521