چهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۸
چچ
2b7Yp9mD2LPYp9iy2Yog2YXYrdmI2LHZh9in2Yog2YXZhtiq2YfZiiDYqNmHINit2LHZhSDZhdi32YfYsSDYqNinINio2YfigIzigI7Zg9in2LHar9mK2LHZiiDbtdu227DbsCDZhtmK2LHZiNmKINmD2KfYsdqv2LHZiiA=

در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی صورت گرفت؛

پاکسازی محورهای منتهی به حرم مطهر با به‌‎کارگیری ۵۶۰۰ نیروی کارگری

امسال 581 ایستگاه صلواتی در سطح شهر مشهد به زائران و مجاوران رضوی خدمت‏رسانی کردند که کار پاکسازی و نظافت اطراف این ایستگاه‌‎های صلواتی نیز توسط نیروهای کارگری انجام شد.

قائم مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد از پاکسازی محورهای منتهی به حرم مطهر توسط ۵۶۰۰ نیروی کارگری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این خصوص گفت: تمامی ۵۶۰۰ نیروی پاکبان، رفع سدمعبر و کارشناسان این حوزه در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، به‎صورت مستمر و شبانه‎روزی در حالت آماده‌باش بودند تا خدمت‎رسانی مطلوبی به زائران و مجاوران رضوی ارائه شود.
وی به جانمایی ۱۹۱ سازه نصب پرده‎های عزاداری هیات‎های مذهبی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی اشاره کرد و افزود: امسال 581 ایستگاه صلواتی در سطح شهر مشهد به زائران و مجاوران رضوی خدمت‏رسانی کردند که کار پاکسازی و نظافت اطراف این ایستگاه‌‎های صلواتی نیز توسط نیروهای کارگری انجام شد.
یعقوبی در خصوص تمهیدات لازم در زمان برگزاری نماز ظهر تاسوعا و عاشورا حسینی اظهار داشت: طبق هماهنگی‎های انجام شده دو دستگاه تانکر و وضوخانه سیار جهت وضو عزاداران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در عرصه میدان شهدا مستقر که با استقبال خوبی از سوی زائران و مجاوران رضوی مواجه شد.
معاون شهردار مشهد تصریح کرد: به جهت حفظ نظافت مناطق پیرامونی حرم مطهر نیز در این ایام ۲۶۲ خودرو جمع‎آوری و حمل زباله در هرروز کار جمع‌آوری پسماند را بر عهده داشتند و به منظور جلوگیری از سد معبر در سطح شهر به‌ویژه خیابان های منتهی به حرم مطهر، ۱۲۰ اکیپ رفع سد معبر در هر روز به صورت مستمر فعال بودند.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7323546409607
Qt: 1.5656032562256