چهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹
چچ
2KfZhtiq2LTYp9ixINmB2LHYp9iu2YjYp9mGIMKr2KfYsdin2KbZhyDYp9mK2K/ZhyDYqtinINin2KzYsdinwrsg2KjYpyDZh9iv2YEg2YXYtNin2LHZg9iqINmF2LnZhtmI2Yog2LTZh9ix2YjZhtiv2KfZhiDZhdi02YfYr9mK

به منظور هماهنگی اقدامات دهه آخر صفر صورت می گیرد:

انتشار فراخوان «ارائه ایده تا اجرا» با هدف مشارکت معنوی شهروندان مشهدی

در این راستا ایده و اجرای کار از شهروندان است و شهرداری در این بین با در اختیار قرار دادن فضا، ارائه مجوز، اطلاع‌رسانی، هماهنگی اسکان در محورهای ورودی و غیره از ارائه دهندگان ایده‌های ناب حمایت می‌کند.

به منظور هماهنگی اقدامات دهه آخر صفر فراخوان «ارائه ایده تا اجرا» منتشر می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهروندان مشهدی و علاقه‌مندان به مشارکت در میزبانی از عزاداران خاندان اهل بیت(ع) در دهه پایانی ماه صفر می‌توانند در قالب طرح «ارائه ایده تا اجرا» برای خدمت‌گزاری مناسب و هماهنگی‌های بیشتر، ایده‌های خدمت‌گزاری خود را مطرح کرده و از حمایت‌های تعریف شده بهره‌مند شوند.
براساس این گزارش، این فراخوان با هدف مشارکت نهادهای مختلف اجتماعی در خدمت‌گزاری به زائران و افزایش حس تعلق خاطر شهروندان به شهر منتشر می‌شود و افراد در قالب هیات‌های مذهبی یا سازمان‌های مختلف می‌توانند پیشنهادهای خود را برای میزبانی شایسته دهه آخر صفر با پر کردن فرم‌های مربوطه ارائه دهند. در نهایت نیز پیشنهادات بررسی می‌شود و آن‌ها که قابلیت اجرایی شدن داشته باشد، به مرحله اجرا در می‌آیند.
در این راستا ایده و اجرای کار از شهروندان است و شهرداری در این بین با در اختیار قرار دادن فضا، ارائه مجوز، اطلاع‌رسانی، هماهنگی اسکان در محورهای ورودی و غیره از ارائه دهندگان ایده‌های ناب حمایت می‌کند.
تقویت فضاآرایی شهری متناسب با رویداد دهه پایانی ماه صفر و کاهش معضلات اجتماعی، دیگر اهداف انتشار فراخوان یاد شده است. همچنین نقش‌آفرینی دیپلماسی شهری در مواجهه با زائر داخلی و خارجی نیز مورد توجه قرار دارد.
مهلت ارسال ایده‌ها و پیشنهادات شهروندان از بیستم لغایت سی‌ام شهریور ۱۳۹۸ است.
گفتنی است، علاقه‌مندان به مشارکت در این فراخوان می توانند به سایت Visit.mashhad.ir مراجعه کرده یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن خدمات گردشگری و زیارت مشهد به شماره ۳۱۳۵-۰۵۱ تماس حاصل نمایند.
نجمه کیشی
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0471192995707
Qt: 2.0405819416046