یکشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ۳۲۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • مصاحبه
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2KrYp9mD2YrYryDYtNmH2LHYr9in2LEg2KjYsSDYp9is2LHYp9mKINiq2YjYs9i52YcgNTAwINiq2KcgNzAw2YfZg9iq2KfYsdmKINmD2YXYsdio2YbYryDYs9io2LIg2LfZiiDYr9mI2LPYp9mEINii2YrZhtiv2Yc=

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

تاکید شهردار بر اجرای توسعه 500 تا 700هکتاری کمربند سبز طی دوسال آینده

با توجه به اینکه این پروژه قدم بزرگی در جهت توسعه فضای سبز شهر است، می‎توان گفت 350 هکتار برای یکسال نیز عدد بزرگی است، شهردار محترم تاکید داشتند برای دو سال آینده هدف گذاری داشته باشیم. به همین دلیل 500 تا 700 هکتار تملک و تامین اعتبار در کمربند سبز صورت می‎گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: دیروز عملیات اجرایی حدود 350 هکتار درختکاری در کمربند سبز آغاز شد و بنا است در زمان بندی یکساله به همراه توسعه شبکه آبیاری به پایان برسد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با عنوان مطلب بالا خاطرنشان کرد: برآورد اولیه این پروژه 18 میلیارد تومان است اما تا 19 میلیارد تومان امکان هزینه در این خصوص وجود خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه این پروژه قدم بزرگی در جهت توسعه فضای سبز شهر است، می‎توان گفت 350 هکتار برای یکسال نیز عدد بزرگی است، شهردار محترم تاکید داشتند برای دو سال آینده هدف گذاری داشته باشیم. به همین دلیل 500 تا 700 هکتار تملک و تامین اعتبار در کمربند سبز صورت می گیرد.
یعقوبی افزود: با توجه اینکه تخصیص های خوبی برای شبکه جداسازی آب شرب با آب خام در نظر گرفته شده است می توانیم شبکه جداسازی را به کمربند سبز برسانیم و به موازات درختکاری دوسال آینده، توسعه شبکه آب شرب از آب خام را داشته باشیم.
وی افزود: امیدواریم عملیات اجرایی تصفیه خانه های سیدی و چهل بازه نیز تا پایان سال انجام شود و برای سال آینده، جهت استفاده در کمربند سبز وارد مدار شبکه شود.

اختر گنجیان

منبع:
آدرس کوتاه شده: