یکشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ۳۱۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • مصاحبه
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KrYrti12YrYtSDYs9mH2YXZitmHINmE2KfYs9iq2YrZgyDYqNmHINmG2KfZiNqv2KfZhiDYrdmF2YQg2Ygg2YbZgtmEINio2KfYsSDYqNixINin2LPYp9izINm+2YrZhdin2YrYtCDYrtmI2K/YsdmI

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

تخصیص سهمیه لاستیک به ناوگان حمل و نقل بار بر اساس پیمایش خودرو

مالکان این خودروها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.utcms.ir و مطالعه شرایط، حواله خود را دریافت کرده و از نمایندگی فروش مشخص‌شده در حواله، لاستیک خود را برابر نرخ‌های مصوب تحویل بگیرند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد از تخصیص لاستیک رایانه‎ای به‎صورت سیستمی و براساس پیمایش خودرو خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین مختاری در این خصوص گفت: یکی از شرایط استفاده از سهمیه لاستیک یارانه‌ای برای خودروهای سنگین ونیمه سنگین داشتن پروانه فعالیت از یکی از شهرداری‏های سراسر کشور است.
وی با بیان اینکه مالکان ناوگان مجهز به دستگاه هوشمند سیپاد یا اخذ باربرگ حقیقی، برای دریافت لاستیک در اولویت خواهند بود، اظهارکرد: مالکان این خودروها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.utcms.ir و مطالعه شرایط، حواله خود را دریافت کرده و از نمایندگی فروش مشخص‌شده در حواله، لاستیک خود را برابر نرخ‌های مصوب تحویل بگیرند.
مختاری ادامه داد: همراه داشتن کارت ملی، کارت خودرو، پروانه فعالیت و حواله دریافتی از سامانه برای تحویل لاستیک از نمایندگی‌های مجاز فروش لاستیک الزامی است.
مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: