سه شنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
چچ
2KfYudiy2KfZhSDZhdin2LTZitmGINii2YTYp9iqINiu2K/ZhdiqINix2LPYp9mGINio2Ycg2YbYrNmBINin2LTYsdmB

بدرقه کاروان خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی انجام شد؛

اعزام ماشین آلات خدمت رسان به نجف اشرف

امروز اعزام 16 دستگاه ماشین آلات خدمت رسان به همراه 35 نفر نیروی انسانی از مشهد به شهر نجف صورت گرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد همانند سال های گذشته در جهت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع)، امسال نیز خدمات مورد نیاز هموطنان را در حد توان تامین خواهد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در مراسم آغاز بدرقه کاروان خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی اعزامی به نجف اشرف اظهار کرد: امروز اعزام 16 دستگاه ماشین آلات خدمت رسان به همراه 36 نفر نیروی انسانی از مشهد به شهر نجف صورت گرفت.
وی افزود: شارع علی ابن ابیطالب، طریق کربلا، مسیر حولی و رینگ اطراف حرم مطهرحضرت علی (ع) مسیر های خدمات رسانی خواهند بود.
یعقوبی ادامه داد: جمع اوری و انتقال زباله به صورت روزانه توسط خودروهای مکانیزه در دو شیفت و جابجایی کارگران و تجهیزات به پست های تعریف شده در سطح شهر نجف در دو شیفت انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اعزام 16 دستگاه از خودروهای این سازمان در ایام اربعین، برنامه ریزی در خصوص جایگزین نیروها و ماشین آلات صورت گرفته است که در نبود ماشین آلات، خدمات دهی در سطح شهر مشهد با ماشین آلات موجود مدیریت شود و همچنین به محض خاتمه ماموریت در نجف اشرف، خدمات رسانی به زائرین پیاده در دهه آخر ماه صفر به مشهد شروع می شود.

اختر گنجیان

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5601186752319
Qt: 1.3561668395996