شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷
چچ
2LHYptmK2LMg2YPZhdmK2KrZhyDZhdi52YXYp9ix2Yog2Ygg2LfYsdin2K3ZiiDYtNmH2LHZiiDZhdis2YXYuSDZg9mE2KfZhti02YfYsdmH2KfZiiDYp9mK2LHYp9mGINmF2YbYtdmI2Kgg2LTYrw==

طی حکمی؛

رئیس کمیته معماری و طراحی شهری مجمع کلانشهرهای ایران منصوب شد

حسین نژاد با حفظ سمت به عنوان «داور تخصصی نخستین جشنواره سالانه عکس شهرسازی و معماری کلانشهرهای ایران با عنوان «شهر نگاه» منصوب گردید.

در حکمی رئیس کمیته معماری و طراحی شهری مجمع کلانشهرهای ایران منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کمال مرادی دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در حکمی، محمد رضا حسین نژاد معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد را با حفظ سمت به عنوان رئیس کمیته معماری و طراحی شهری، سیما و منظر کمیسیون شهرسازی و معماری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب کرد.
بر اساس این گزارش، در بخشی از این حکم بر لزوم تکیه به ظرفیت‌های علمی و عملی و بهره گیری از نظرات نخبگان و مدیران بخش‌های مختلف حوزه تخصصی تاکید شده است.
همچنین در حکمی دیگر که به صورت مشترک به امضای کمال مرادی دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و عبدالرضا گلپایگانی دبیر کل نخستین جشنواره سالانه عکس شهرسازی و معماری کلانشهرهای ایران رسید، حسین نژاد به عنوان «داور تخصصی نخستین جشنواره سالانه عکس شهرسازی و معماری کلانشهرهای ایران با عنوان «شهر نگاه» منصوب گردید.
بر این اساس، برگزاری جشنواره‌ها و فراخوان‌های فرهنگی-هنری به منظور تعامل بیشتر با شهروندان و هنرمندان و الهام از خلاقیت‌ها و نگاه ویژه و متفاوت آنان، زمینه ساز ارائه ارزش‌های هنری و معنوی شهر عنوان شده است.
گفتنی است، محمدرضا حسین نژاد از سال 92 تاکنون در سمت معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مشغول به فعالیت است. 
نجمه کیشی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0916606585185
Qt: 2.1158051490784